Tomasz Ciachorowski już 1 maja 2018 będzie gościem show TVN "Kuba Wojewódzki". Aktor został zaproszony do programu nie bez powodu Właśnie teraz bierze bowiem udział w popularnym programie stacji "Agent Gwiazdy 3". Czy to właśnie on jest Agentem?  W 3. edycji programu udział wzięli m.in. Maciej Myszkowski, Anna Skura, Karolina Ferenstein-Kraśko, Michał Mikołajczak, Ilona Ostrowska i właśnie Tomasz Ciachorowski. Kim jest zatem ten uczestnik show, którego widzowie mogą znać nie tylko z filmów i seriali, ale także z innych rozrywkowych show oraz z teatru? Sprawdźcie!

Tomasz Ciachorowski - aktor

Tomasz Ciachorowski jest absolwentem Wydziału Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej oraz Studium Aktorskiego im. Aleksandra Sewruka przy Teatrze Jaracza w Olsztynie. W telewizji zadebiutował w 2008 roku rolą Jana Złotopolskiego w serialu TVP2 „Złotopolscy”. W 2010 roku zagrał główną rolę męską w serialu TVNMajka”, w którym wcielił się w rolę Michała Duszyńskiego. Od 2015 roku gra Artura Skalskiego w popularnym serialu TVP 2M jak miłość”. Aktorstwo nie jest jednak jego jedyną pasją zawodową. Tomasz Ciachorowski zdecydował się zatem na pokazanie się w show, w którym musiał się pokazać z zupełnie innej stronie!

Tomasz Ciachorowski - telewizja

Jesienią 2016 roku Tomek wziął udział w e. edycji programu telewizji Polsat „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Jego partnerką taneczną była Natalia Głębocka, z którą niestety odpadł w pierwszym odcinku, zajmując w sumie jedenaste miejsce. To nie zraziło go jednak do udziału w kolejnym show, w którym tym razem będzie musiał stawić czoło niebezpiecznym wyzwaniom i finalnie rozgryźć tytułowego Agenta.

ZOBACZ: AGENT GWIAZDY 3 Kinga Rusin wygadała się, kto będzie w finale programu?

Tomasz Ciachorowski w show "Kuba Wojewódzki"