W pierwszym zadaniu 2. odcinka show „Agent Gwiazdy” jego uczestnicy musieli podzielić się na miłośników rowerów i wspinaczki, a następnie rywalizowali ze sobą, kto będzie pierwszy na mecie. Po tym zadaniu śmiałkowie, którzy zgłosili się do programu, musieli zająć miejsca w wagonikach w diabelskim młynie i przezwyciężyć swój strach związany z olbrzymią ilością wody i dużą wysokością.  Peja musiał pozamieniać uczestników, aby spełnionych zostało kilka warunków dotyczących m.in ich dzieci lub pracy. Wszystkich sześć założeń musiało zostać spełnionych przez rapera. To była jednak dopiero połowa zmagań uczestników.

Kiedy przyszedł czas na trzecie zadanie, uczestnicy „Agenta” musieli dostać się w zorganizowanych grupach do sklepów i kupić potrzebne im latarki. W ramach czwartego zadania musieli zaś wypełnić test, ale wcześniej mogli poszukać w sklepie jokerów, pieniędzy albo immunitetu. Jak widać, ten odcinek nie należał do łatwych. A przecież to dopiero początek całej serii wymyślnych zadań. Z programem musiał pożegnać się Maciej Myszkowski. Kim jest?

Maciej Myszkowski - sylwetka

Maciej Myszkowski to mąż Justyny Steczkowskiej, z którą jest żonaty od 2000 roku. Gdy popularna dziś wokalistka rozpoczynała swoją muzyczną karierę, jej przyszły mąż z sukcesami spełniła się właśnie jako model. Maciej był chętnie zatrudniany do sesji zdjęciowych i reklamowych. I to właśnie jedna z takich publikacji przyciągnęła uwagę Justyny. Wokalistka swojego przyszłego męża po raz pierwszy zobaczyła bowiem w jednej z gazet i od razu zapragnęła go poznać!

Maciej Myszkowski i Justyna Steczkowska - historia miłości

Do pierwszego spotkania pary „na żywo” doszło podczas Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach. To tam wokalistka i model mieli okazję porozmawiać po raz pierwszy i jak donosili potem świadkowie tego zdarzenia, od razu między nimi wyraźnie zaiskrzyło! Para pobrała się w 2000 roku. Po kilku miesiącach od wesela na świat przyszło ich pierwsze dziecko – syn Leon. Oprócz niego Justyna i Maciej doczekali się jeszcze dwójki dzieci: syna Stasia (2005) oraz córki Heleny (2013).

ZOBACZ: Czy Tomasz Ciachorowski jest Agentem? Skąd kojarzycie tego przystojniaka? WIDEO

Maciej Myszkowski od zawsze wiedział, że nie będzie się zajmował modellingiem przez całe życie. Dlatego też po zakończeniu wybiegowej kariery szybko znalazł sobie inny zawód. Już jako mąż Steczkowskiej oddał się swojej nowej wielkiej paski, czyli architekturze, która pochłonęła go bez reszty. Nic dziwnego zatem, że tworzone przez niego projekty budynków mieszkalnych i użytkowych cieszą się sporą popularnością!

CZYTAJ: Kim jest Anna Lucińska? To już znana prezenterka! Z jakich innych produkcji ją znacie? WIDEO

Choć związek Macieja Myszkowskiego i Justyny Steczkowskiej przez lata uważany był za idealny, to jednak z czasem zaczęły pojawiać się na nim kolejne rysy. Tak działo się choćby wówczas, kiedy Justyna Steczkowska wzięła udział w "Tańcu z Gwiazdami". Prasa spekulowała wówczas, że wokalistka spotyka się ze swoim tanecznym partnerem – Stefano Terrazzino, co okazało się być jedynie plotką. Kolejną próbą dla ich związku była choroba Macieja. Kilka lat temu wykryto u niego chorobę nowotworową. Wokalistka, która była wówczas u szczytu popularności, mocno wspierała męża w walce z chorobą. Myszkowskiemu udało się wówczas pokonać raka, co bardziej tylko zbliżyło małżonków do siebie.

Maciej Myszkowski i Justyna Steczkowska - głośne rozstanie

W roku 2017 para przeszła największy jak do tej pory kryzys w sowim związku. Maciej Myszkowski i Justyna Steczkowska podjęli decyzję o separacji po siedemnastu latach małżeństwa. Media już jakiś czas temu niektóre portale donosiły, że małżonkowie zdecydowali się do siebie wrócić. Sami zainteresowani póki co nie zdecydowali się tego potwierdzić, co prawdopodobnie oznacza, że kryzys w ich małżeństwie trwa w najlepsze...

Maciej Myszkowski w "Agent Gwiazdy 3" - kiedy emisja

Czy zatem wyjazd na Bali i do Hongkongu miał być dla Macieja Myszkowskiego swoistą terapią po rozstaniu z Justyną Steczkowską? Czy architekt podczas tego wyjazdu faktycznie zbliżył się z Iloną Ostrowską, jak sugerują niektóre media? I czy Maciej Myszkowski był tym uczestnikiem show, któremu przypadła rola Agenta? Kolejne odpowiedzi na te pytania poznajemy poznawać już od 21 lutego 2018.

"Agent Gwiazdy 3" na TVN co środę o godzinie 21.30.