Kto wystąpi w "Agent Gwiazdy 3"? Uczestnicy trzeciej edycji programu rozpoczną nagrania jeszcze jesienią 2017, dlatego do mediów ostatnio przedostaje się coraz więcej informacji na temat tego, kto wystąpi w nowym sezonie show. Propozycję dołączenia do grona kilkunastu celebrytów biorących udział w emocjonującej walce o pulę nagród w wysokości ponad 100 tys. zł miał ostatnio otrzymać Maciej Myszkowski, mąż Justyny Steczkowskiej. Czy ją przyjmie i wystąpi w "Agencie Gwiazdy 3"?

 - Maciek rozważa swój udział w programie i jest bardzo bliski podpisania umowy - zdradza magazynowi "Flesz. Gwiazdy & styl" osoba związana z produkcją show TVN.

ZOBACZ: 'KAZIMIERZ KACZOR NIE ŻYJE' skandaliczna i nieprawdziwa informacja o śmierci aktora. Kto podał tego fałszywego newsa?

Agent Gwiazdy 3 - dokąd teraz pojadą uczestnicy?

Gwiazdy, które już podobno potwierdziły swój udział w programie "Agent Gwiazdy 3" to: Izabela Kuna, Patricia Kazadi, Ilona Ostrowska, Filip Chajzer i Mariusz Czerkawski. Przypomnijmy, że prowadzącą, podobnie jak w pierwszych dwóch edycjach, zostanie najprawdopodobniej Kinga Rusin. Gdzie uczestnicy pojadą w trzecim sezonie? Jak na razie nie ma oficjalnych informacji na ten temat, ale uczestniczka "Agent Gwiazdy 2", Edyta Zając-Rzeźniczak w jednym z wywiadów wygadała się, że trzecia odsłona show według jej wiedzy ma się odbyć w Australii. "Agent Gwiazdy 3" pojawi w ramówce TVN na wiosnę 2018.

Będziecie oglądać program "Agent Gwiazdy 3"?