Kto wygrał "Agent Gwiazdy 4"? Kto był Agentem? Odpowiedzi na te dwa nurtujące wszystkich widzów pytania poznaliśmy w środę, 22 maja 2019, podczas finałowego odcinka programu prowadzonego przez Kingę Rusin. Sprawdź wszystkie szczegóły już teraz poniżej w tym aktualizowanym na żywo artykule z ostatniego odcinka show.

Kto był Agentem?

Wszystko jest już jasne. Agentem w 4. sezonie programu była Maria Sadowska. Typowanie internautów, o którym pisaliśmy już parę dni temu okazało się więc słuszne! To właśnie ta znana wokalistka jazzowa i reżyserka przez cały sezon psuła szyki uczestnikom i starała się przeszkadzać w wykonywaniu zadań przez grupę i zarabianiu przez nich pieniędzy do wspólnej puli. Okazało się, że podczas jednego zadań Marysia zjadła nawet mapę! 

- Strasznie, strasznie was przepraszam. To było dla mnie bardzo trudne, szczególnie okłamywać tych, których bardzo lubię - wyznała Maria Sadowska.

Kto wygrał Agent Gwiazdy 4?

Ostateczna walka o wygraną w 4. edycji "Agent Gwiazdy" rozegrała się między Damianem Kordasem i Michałem "Miśkiem" Koterskim. Który z panów lepiej napisał ostateczny test wiedzy o Agencie? Już wiemy. Nagroda główna dla zwycięzcy w wysokości 71 900 zł trafiła do Damiana Kordasa. Dzięki temu, że w jednym z ostatnich odcinków zdobył on złotego jokera, otrzymał jeszcze dodatkowe 10 tys. zł, czyli wygrał w sumie aż 81 900 zł.

SPRAWDŹ TEŻ: Damian Kordas - kim jest uczestnik "Agent Gwiazdy 4" prywatnie?