Trzeci odcinek programu "Agent Gwiazdy 4" rozpoczął się od zadania na orientację. Znajdujący się na szczycie budynku Angelika Mucha i Michał Koterski mieli za zadanie tak pokierować taksówkami z pozostałymi uczestnikami, aby znajdujące się na poszczególnych pojazdach litery ułożyły się w napis "Agent". Mariola i Andrzej Gołotowie utknęli w korku i długo nie mogli dojechać do ronda, gdzie miały się w odpowiedniej kolejności ustawiać auta. Samochody ostatecznie stanęły w złej kolejności. Zamiast napisu "Agent" powstał napis "Tnega". Dużo emocji wzbudziło przeliczanie dotąd zdobytych pieniędzy. Wiktor Mrozik zarządził głosowanie w sprawie zmiany skarbnika. - Ja tobie po prostu nie ufam Mariola - powiedział. Głosy rozłożyły się po połowie, więc skarbnikami pozostali Andrzej i Mariola.

Agent Gwiazdy 4 - co się działo w 3. odcinku?

W drugim zadaniu w 3. odcinku "Agent Gwiazdy 4" polegającym na otwieraniu drzwi do zdobycia były nie tylko pieniądze, ale także aż dwa jokery i immunitet. Kopertę z dwoma jokerami zdobyła pod nieuwagę pozostałych uczestników Violetta Kołakowska. Koperta z immunitetem trafiła z kolei w ręce Kasi Wołejnio, do czego gwiazda także nie przyznała się swoim koleżankom i kolegom.

Trzecie zdanie polegało na uzyskaniu odpowiedzi na 30 pytań na temat Wysp Kanaryjskich. Za każdą poprawnie udzieloną odpowiedź Kinga Rusin płaciła 200 zł. Warunki jednak były ekstremalne. Część uczestników, która była odpowiedzialna za przekazywanie informacji od przewodnika turystycznego drugiej grupie przebywała bowiem w powietrzu - na paralotniach. Grupa w sumie zarobiła jedynie 1800 zł z możliwych do zdobycia 6 tys. zł. Wygląda  na to, że niektórzy celowo podawali błędne informacje.

Agent Gwiazdy 4 - kto odpadł w 3. odcinku?

Test znajomości o Agencie w trzecim odcinku programu najgorzej rozwiązał Aleksander Doba i to on odpadł z show "Agent Gwiazdy 4".

Zobacz najlepsze zdjęcia z 3. odcinka "Agent Gwiazdy 4" już teraz w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: ALEKSANDER DOBA - kim jest uczestnik Agent Gwiazdy?