W 4. odcinku "Agent Gwiazdy 4" uczestnicy przenieśli się na Teneryfę. Na samym początku wybrano lidera grupy, którym została Angelika Mucha. Pierwsze zadanie wymagało od gwiazd sporego wysiłku fizycznego i umiejętności szybkiego liczenia. Podzieleni na duety uczestnicy musieli przebyć drogę na wulkan takimi środkami transportu, jak tandem, hulajnoga, rolki i rower. Agata Nizińska, Damian Kordas i Michał Koterski musieli pokonać swój odcinek biegiem, co dodatkowo utrudniał fakt, że byli przykuci do siebie nawzajem kajdankami. Agent poniósł klęskę - uczestnicy wykonali zadanie i zarobili 10 tysięcy złotych. 

W drugim zadaniu z 4. odcinka "Agent Gwiazdy 4" można było zarobić, ale można było też stracić pieniądze. Misja polegała na tym, aby czarne skrzynki z ujemnymi kwotami przykryć znalezionymi na mieście banknotami. Tym razem uczestnikom także poszło bardzo dobrze. Wykonali zadanie w zaledwie 6 minut.

W tym odcinku przyszła też pora na ulubioną grę prowadzącej Kingi Rusin, czyli "Agentowego Pokera". W kopertach przygotowanych dla uczestników znajdowały się m.in. jokery, immunitety i pieniądze.

Agent Gwiazdy 4: kto odpadł w 4. odcinku?

Na koniec 4. odcinka "Agent Gwiazdy 4" uczestnicy tradycyjnie musieli odpowiedzieć na pytania na temat Agenta. Po sprawdzenia wszystkich testów Kinga Rusin ogłosiła, że z programu odpada Agata Nizińska

Zobacz najlepsze zdjęcia z 4. odcinka "Agent Gwiazdy 4" już teraz w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: AGATA NIZIŃSKA - kim jest? Wiek, rodzice, aktorka