W 10. odcinku programu "Agent Gwiazdy 4" została już tylko szóstka uczestników. Dzisiejsze zadania, rozgrywali oni na malowniczej Fuerteventurze – wyspie wiatrów i bezkresnych plaż. Pierwsza konkurencja wymagała z przede wszystkim sprawnej pracy w grupie. Zadanie rozpoczęło się w centrum malowniczego miasteczka Betancuria. Podzieleni na dwie grupy uczestnicy musieli przyprowadzić jak najwięcej osób reprezentujących unikalne narodowości w określonym czasie. Druga konkurencja z jaką musieli zmierzyć się uczestnicy odbyła się w Puerto del Rosario. Kinga w tajemnicy przekazała Violi Kołakowskiej 10 tysięcy złotych i trzy jokery. Pozostali rywalizowali ze sobą w grze miejskiej. Zadaniem Violi było obstawienie fantów i pieniędzy na najlepsze osoby. Udało jej się poprawnie obstawić i dzięki niej grupa zarobiła 10 tys. zł, a Damian - 2 jokery.

Uczestnicy i prowadząca wypłynęli też na katamaranie z El Puerto de Gran Tarajal. Podczas wycieczki Kinga oznajmiła im, że muszą podjąć ważną decyzję – kto dostanie immunitet. Na wytypowanie szczęśliwca mieli pół godziny. Wybór grupy padł na Damiana Kordasa.

Agent Gwiazdy 4 - kto odpadł w 10. odcinku?

Odcinek tradycyjnie zakończył test wiedzy o Agencie. W 10. odcinku, z pytaniami najgorzej poradziła sobie Kasia Wołejnio i to ona musiała pożegnać się z programem. Do kolejnego etapu przeszła piątka uczestników:

  • Angelika Mucha,
  • Michał Koterski,
  • Damian Kordas,
  • Violetta Kołakowska,
  • Maria Sadowska.

Zobacz zdjęcia z 10. odcinka "Agent Gwiazdy 4" w GALERII --->>

SPRAWDŹ TEŻ: KASIA WOŁEJNIO Kim jest uczestniczka "Agent Gwiazdy 4"? Dowiedz się!