W 12. odcinku "Agent Gwiazdy 4" oglądaliśmy zmagania już zaledwie czterech uczestników. Viola Kołakowska, Maria Sadowska, Michał Koterski i Damian Kordas walczyli nie tylko o kolejne pieniądze do wspólnej puli, ale także o awans do wielkiego finału show. Jak się więc można było domyślać, rywalizacja była niezwykle zaciekła. Warto dodać, że podczas jednego z tajemniczych zadań Damian Kordas wskoczył do basenu i wyłowił z niego złotego jokera, który skasował mu jedną złą odpowiedź w teście wiedzy o Agencie. To jednak nie wszystko. W przypadku wygranej, młody MasterChef otrzyma dodatkowe 10 tysięcy zł. Sprawdź, kto odpadł, a kogo zobaczymy w finale 4. edycji programu "Agent Gwiazdy" już teraz poniżej.

Agent Gwiazdy 4 - kto odpadł w 12. odcinku?

Ostatni test wiedzy o Agencie był wyjątkowo trudny. Uczestnicy musieli odpowiedzieć na kilkadziesiąt pytań odnoszących się do wszystkich odcinków i zadań z całego programu. Najgorzej test napisała Viola Kołakowska i to właśnie ona odpadła z "Agent Gwiazdy 4" w odcinku półfinałowym.

Agent Gwiazdy 2019 - skład finału

Finał programu "Agent Gwiazdy 4" już w środę, 22 maja, o godz. 21:20 w TVN. Wystąpią w nim:

  • Damian Kordas
  • Maria Sadowska
  • Michał Koterski

Wśród tych trzech osób jest zarówno tytułowy Agent, jak i zwycięzca programu, który otrzyma nagrodę główną, czyli uzbierane przez 12. odcinków przez grupę 71 900 zł.

Zobacz zdjęcia z finałowego odcinka "Agent Gwiazdy 4" już teraz w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Viola Kołakowska -  kim jest prywatnie? Tomasz Karolak, "Agent", dzieci