W szóstym odcinku programu „Agent. Gwiazdy” uczestnicy nadal przebywali na wulkanicznej Teneryfie. Tydzień temu odpadła Mariola Gołota, a jej mąż, bokser Andrzej Gołota, został sam. Czy odnalazł się w grupie i stworzył nowy sojusz? Pierwsze zadanie, z jakim musieli zmierzyć się uczestnicy, nie było łatwe dla osób, które mają klaustrofobię (np. Maria Sadowska) i nie potrafią nurkować. Uczestnicy musieli bowiem przepłynąć kilka metrów bez tlenu, w naturalnie uformowanym tunelu skalnym u wybrzeża Zatoki El Guincho. W drugiej konkurencji, uczestnicy podzieleni na trzy grupy, musieli policzyć igły w stogu siana (!), kury biegające po plantacji bananów, a także oszacować, ile litrów wody znajduje się w baniaku. Przed ostatnią konkurencją uczestnicy "Agenta" powrócili do miasta trędowatych, by tam napisać test, sprawdzający ich wiedzę o Agencie. Wypełnili go wszyscy, ale to trzecie zadanie rozstrzygnęło, kto został uchroniony przed eliminacją. Kto chciał pogrążyć pozostałych, a kto im pomóc? Czy uczestnicy okazali się solidarni, czy może Agent sprawił, że doszło do rozłamu? Oraz najważniejsze - czy ktoś odpadł w 6. odcinku "Agent. Gwiazdy"? Sprawdź PONIŻEJ.

Agent Gwiazdy 4 - kto odpadł w 6. odcinku?

Agent oczywiście, jak zwykle, robił wszystko, by utrudnić uczestnikom realizację misji. Jednak tym razem z programem... nie pożegnał się NIKT! Otóż w ostatecznych eliminacjach udziału nie wzięli Damian Kordas, Viola Kołakowska, Andrzej Gołota i Michał Koterski. A to właśnie jedno z nich najgorzej rozwiązało test.

Trochę mi nie ulżyło, że nikt nie odpadł, no bo chyba byłoby lżej, jakby już nie było... kogoś tam - skomentowała tajemniczo Viola Kołakowska.

Na Instagramie "Agent.Gwiazdy" tuż po emisji odcinka pojawiło się pytanie do followersów o to, kto powinien odpaść z programu. Najwięcej osób typuje Wiktora Mrozika i Katarzynę Wołejnio. Zgadzacie się?

Zobacz zdjęcia z 6. odcinka "Agent Gwiazdy" już teraz w naszej GALERII ---->