8. odcinek "Agent Gwiazdy 4" rozpoczął się na słynnej surferskiej plaży Playa San Juan na Teneryfie. Zadanie polegało na tym, aby uczestnicy zebrali jak najwięcej buteleczek z dobrymi wiadomościami, czyli dodatkowymi pieniędzmi do wspólnej puli i unikali buteleczek ze złymi wiadomościami, a więc ujemnymi kwotami. Agent nieźle namieszał - grupa w tym zadaniu straciła ponad 12 tysięcy złotych! W drugim zadaniu mieli okazję znacznie nadrobić straty. Podzieleni na podgrupy uczestnicy otrzymali najpierw od Kingi Rusin GPS-a, aby dotrzeć do miejsca z ekwipunkiem i cennymi wskazówkami. Zawodnicy musieli następnie spędzić noc na dziewiczej plaży. Otwarcie koperty z udogodnieniem w postaci kampera kosztowało 3 tysięcy złotych. Z tej formy noclegu skorzystali Angelika Mucha, Rafał Koterski i Michał Koterski. Warto dodać, że Misiek Koterski świętował tamtej nocy 4 lata w trzeźwości.

ZOBACZ: Michał Koterski w "Gali": Alkohol i imprezy to była ucieczka przed samotnością

W kolejnym zadaniu przydatna była dobra pamięć. Littlemooonster96 i były Mister Polski musieli zapamiętać rymowankę, a następnie znaleźć i sfotografować jak najwięcej wymienionych przez uczestników przedmiotów. Przez to, że grupę mocno poniosła fantazja, zarobili w tym zadaniu tylko nieco ponad 2 tysiące złotych. W końcu przyszedł czas na test wiedzy o Agencie.

Agent Gwiazdy 4 - kto odpadł w 8. odcinku?

Damian Kordas nadal był w posiadaniu czarnego jokera i w końcu zdecydował się go użyć, aby zwiększyć szanse na wyeliminowanie Wiktora Mrozika, posiadającego immunitet. To jednak nie on udzielił najmniej poprawnych odpowiedzi na temat Agenta. Z testem najgorzej poradził sobie Rafał Jonkisz i to on odpadł z programu.

W ten sposób w grze pozostało siedmioro uczestników:

  • Violetta Kołakowska,
  • Damian Kordas,
  • Michał Koterski,
  • Wiktor Mrozik,
  • Angelika Mucha,
  • Maria Sadowska,
  • Katarzyna Wołejnio.

Zobacz najlepsze zdjęcia z 8. odcinka "Agent Gwiazdy 4" w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Rafał Jonkisz i Marcelina Zawadzka rozstali się: "Nie jesteśmy razem"