Znamy już wszystkich 14 uczestników nowej, celebryckiej edycji kultowego programu "Agent"! Show powraca na antenę TVN-u w odświeżonej wersji po ponad dziesięcioletniej nieobecności.

Tym razem to gwiazdy i osobowości polskiego show-biznesu zmierzą się z licznymi zadaniami i łamigłówkami, które mają doprowadzić ich do tytułowego agenta, ukrywającego się między uczestnikami.

"AGENT - GWIAZDY": KTO WYSTĄPI W PROGRAMIE?

Niedawno pisaliśmy już o nazwiskach kilku potencjalnych uczestników programu, a teraz znamy już oficjalny skład nowej edycji "Agenta"!

W programie wystąpią: projektant Maciej Sieradzky, aktorka i prawniczka Joanna Jabłczyńska, Mister Polski 2014Rafał Maślak, modelka Kamila Szczawińska, prezenter Hubert Urbański, wokalistaMichał Szpak, aktor Antoni Królikowski, managerka, trenerka biznesu i  rozwoju osobistego Dominika Tajner - Wiśniewska, aktorka Monika Mrozowska, modelka i bohaterka "Żon Hollywood" Eva Halina Rich, blogerka Tamara Gonzalez Perea - "Macademian Girl", raper i producent Piotr "Vienio" Więcławski, modelka fitness, trenerka personalna Sylwia Szostak oraz kulturysta i trener Tomasz Osieciński.

Jak myślicie, kto z nich okaże się "Agentem"?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Kinga Rusin - Pokazała pierwsze zdjęcie z planu "Agenta"!