Agnieszka Boryń ma 26 lat i pochodzi z Kwidzyna. Jest szczupłą blondynką z długimi włosami i pięknymi zielonymi oczami. Z wykształcenia jest dziennikarką a obecnie pracuje jako modelka i doradca dietetyczny. Mieszka w Warszawie i twierdzi, że wszystkich których spotyka na swojej drodze, zaraża pozytywną energią i dobrą aurą, którą roztacza wokół siebie: "Większość ludzi, których spotykam na swojej drodze mówi, że bije ode mnie niesamowicie dobra energia i jestem nad wyraz szczera – uważam, że to czyni moją aurę wyjątkową!”. Agnieszka za swój największy atut uznaje piękne oczy i przebojowość. Jest singielką od 2 lat, a jej ostatni poważny związek zakończył się dużym rozczarowaniem. Przyczyną rozstania była niezgodność charakterów i poglądów życiowych. Swojej drugiej połowy nie szuka za pośrednictwem aplikacji randkowych, ponieważ wierzy w przeznaczenie.

Kim jest Agnieszka z "Love Island"?

Uczestniczka "Love Island" uważa się za stuprocentową optymistkę, uwielbia aktywnie spędzać czas, choć, jak twierdzi, bywa też leniwa i kapryśna. Jej wymarzony partner musi mieć poczucie humoru i być męski. Powinien mieć poukładane w głowie i nie może być zakochanym w sobie egoistą. Musi być inteligentny, wrażliwy, odpowiedzialny i szarmancki.

„Nie mam swojego wymarzonego typu faceta, ale na pewno musi być wysoki. Jeśli chodzi o cechy charakteru, których szukam u facetów, to jest to inteligencja oraz lojalność. To podstawa!”.

Agnieszka Boryń: Miss Mundialu 2018

Agnieszka już w wieku 16 lat zaczęła pracować jako modelka. W 2015 roku okrzyknięto ją najpiękniejszą Polką mieszkającą w Austrii, a dwa lata później zdobyła tytuł Miss Foto w konkursie World Next Top Model. W ubiegłym roku została z kolei okrzyknięta przez polskie media Miss Mundialu 2018.

Agnieszka "Love Island": Instagram

Uczestniczkę znajdziecie na Instagramie pod nazwą: @agaboryn.

Zdjęcia Agnieszki Boryń obejrzycie w naszej GALERII.