Agnieszka Cegielska uchodzi za jedną z najbardziej lubianych polskich prezenterek pogody. Wszystko dlatego, że unika skandali, wykonuje należycie swoją pracę oraz trwa przy boku jednego mężczyzny - Dariusza Cegielskiego (od 2002 r.). W lipcu 2009 r. po raz pierwszy została mamą: pogodynka urodziła syna Franciszka.

Mało kto pamięta, że Agnieszka Cegielska zaczynała swoją karierę od... modelingu. W wieku 16 lat wygrała nawet plebiscyt Miss Polski Nastolatek 1995. Miała również epizod związany z polityką - była radną Malborka. 

Widzowie dawali wyraz sympatii wobec pogodynki wielokrotnie: trzy razy z rzędu (w latach 2013-2015) zdobyła Telekamerę w kategorii Prezenter Pogody. Dzięki temu w 2016 r. otrzymała też Złotą Telekamerę. 

Ostatnio Cegielska zniknęła na pół roku z show-biznesu. Według naszych informacji, od listopada do kwietnia nie pełniła dyżurów w stacji TVN Meteo. Dlaczego? Przyczyny nie są do końca znane, mówi się o kwestiach osobistych, które zmusiły ją do podjęcia takiej a nie innej decyzji. Powrócić na antenę ma w tym miesiącu. Fani już czekają.

Styl Agnieszki Cegielskiej jest dzisiaj uznawany za nienaganny, ze skłonnością do eleganckich, wieczorowych sukienek w różnych kolorach. Pogodynka najczęściej wybiera eleganckie kreacje polskiego duetu Bohoboco. Stawia na kobiecy szyk i minimalizm. Jednak wcześniej Agnieszka eksperymentowała ze stylem, w tym z fryzurami: na jej głowie gościły zarówno bujne loki, jak i jasny blond oraz krótsze fryzury. Zobaczcie w naszej GALERII, jak zmieniła się Agnieszka Cegielska!

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: AGNIESZKA CEGIELSKA "Nie poznałam samej siebie!"

Lubisz Gala.pl? Polub nas na Facebooku!