Jak mówi sama autorka, książkę „Naturalnie” napisała z potrzeby serca kierując się najpiękniejszymi intencjami. Dzieli się w niej tym, czego sama się nauczyła: wiedzą, którą przekazali jej ukochani dziadkowie, nauczyciele z różnych stron świata, spotkani ludzie, którzy często stawali się dla niej niezwykłą inspiracją.

"Naturalnie" Agnieszki Cegielskiej - o czym jest książka?

Autorka chciałby, żeby książka „Naturalnie” pomogła innym w poczuć się szczęśliwymi na swoich zasadach. Jaki jest klucz do szczęścia, którym radzi się  kierować Agnieszka Cegielska?

Książka Cegielskiej prezentuje 35 darów natury (takich jak m.in. awokado, daktyle, spirulina, a obok nich swojska brzoza, pyłek pszczeli i kasza jaglana), opisuje sposób ich stosowania oraz właściwości. Pokazuje jak najlepiej używać ich dla naszego zdrowia, urody i jak wykorzystać je w kuchni. Każdy rozdział prezentujący naturalny produkt zawiera też przepis kulinarny z jego zastosowaniem. Jej książkę już od 22 listopada możecie kupić w dobrych księgarniach i na stronie empik.pl.

Agnieszka Cegielska – kim jest dziennikarka "Dzień Dobry TVN"?

Agnieszka Cegielska to dziennikarka i prezenterka, która żyje w zgodzie ze sobą oraz w bliskości z naturą, wszystkie propozycje z książki stosuje na co dzień w swoim życiu. Jest osobą, która żyje świadomie, mądrze i zdrowo. Jej cykl „Naturalnie” realizowany w ramach programu Dzień Dobry TVN cieszył się ogromną popularnością i odzewem widzów, którzy zasypywali korespondencją autorkę. W książce pokazuje jak rozsądnie korzystać z darów natury, jak używać ich z korzyścią dla swojego samopoczucia i jakie pyszne potrawy można z nich przyrządzić.

Kupicie tę książkę Agnieszki Cegielskiej? Dla kogo będzie ona świetnym prezentem na Gwiazdkę? Macie już jakiś pomysł...? ;-)