Kilka gwiazd TVN-u, w tym m.in. Kuba Wojewódzki, Agustin Egurrola, Olivier Janiak i Marcin Prokop wzięli udział w specjalnej sesji zdjęciowej promującej program „Mam talent”. Na sesji nie mogło zabraknąć także Agnieszki Chybińskiej, która jest przecież najbardziej charakterystyczną z całej trójki jurorów popularnego talent-show. Jak się jednak okazuje, Agnieszka na potrzeby sesji zupełnie zmieniła uczesanie i na zdjęciach nie zobaczymy jej już w nastroszonych czarnych włosach. Na jaki look postawiła zatem tym razem? Co zmieniła? Kolor włosów? Ich długość? A może ich ułożenie?

ZOBACZ: AGNIESZKA CHYLIŃSKA niewiarygodna metamorfoza gwiazdy. Od rockowej chłopczycy do gwiazdy TVN [ZDJĘCIA]

Agnieszka Chylińska na sesji promującej show TVN-u pokazała się w zupełnie innym niż dotychczas uczesaniu. I choć wokalistka nie zmieniła koloru włosów i nadal nosi na głowie kruczą czerń, to jednak zamiast postawiać włosy na sztorc, tym razem zaczesała je... do dołu. Teraz wygląda znacznie grzeczniej? Choć czy w przypadku tej akurat gwiazdy nie brzmi to jak oksymoron?

Jak Wam się podoba Agnieszka Chylińska w tym uczesaniu? Lepiej niż poprzednio? A pamiętacie jej poprzednie fryzury i uczesania? W której z nich Agnieszka Chylińska wyglądała najlepiej? Macie swoją ulubioną?