Agnieszka Chylińska już niedługo dostanie własny program? Wiele może na to wskazywać! Wokalistka podobno już niedługo nagra nawet pierwsze, próbne wywiady. Jako jeden z pierwszych zaproszenie do jej programu przyjął podobno dyrektor programowy TVN-u Edward Miszczak, który przecież udziela tylko wywiadów bezpośrednio odnoszących się do działalności stacji. Czy to oznacza, że podczas wywiadu u Agnieszki ogłosi, że to właśnie ona dostanie nowy program typu talk-show, a tym samym zajmie miejsceKuby Wojewódzkiego? Co jednak najciekawsze w całej tej sytuacji to informacja o tym, że zaproszenie do nowego programu Chylińskiej przyjął podobno nawet właśnie sam Wojewódzki. Tak przynajmniej utrzymuje magazyn „Na Żywo”, który jako pierwszy podał te rewelacje. Co napisał tygodnik? Czytaj PONIŻEJ:

Kuba robił dobrą minę do złej gry, nie jest tajemnicą, że wkrótce między nim a Chylińską może być wojna. Aga będzie miała swój show – ujawnił w rozmowie z „Na Żywo” pracownik TVN. – Kuba przyjął zaproszenie nie tylko dlatego, że lubią się z Agnieszką. On chciał wiedzieć, jaki pomysł na swój program ma jego koleżanka. Zdziwił się nieco, odkrywając formułę show, tak bliską jego produkcji.

CZYTAJ: KUBA WOJEWÓDZKI szczerze o Agnieszce Chylińskiej w swojej książce. Co napisał?

Jak podaje magazyn, nowy program Chylińskiej ma być bezkompromisowy jak ona sama, a autorka zamierza zadawać gościom trudne i bardzo osobiste pytania. Podobno Edward Miszczak zgodził się przyjść na wywiad do gwiazdy, żeby wybadać teren i przekonać się, czy taka formuła sprawdzi się w telewizji. Myślicie, że w związku z tym Kuba Wojewódzki faktycznie powinien zacząć się martwić o swoją pozycję w stacji?