Agnieszka Chylińska jeszcze przed wydaniem ostatniej płyty „Królowa Łez” wróciła do swojego starego wizerunku: czarnych włosów i ciemnych stylizacji. To właśnie w takim wydaniu pojawiała się wczoraj na scenie sopockiej Opery Leśnej, gdzie odbywa się właśnie Polsat SuperHit Festiwal. Na sopockiej scenie wykonała dwa swoje utwory („Królowa Łez” oraz „Kocham Cię ale  Cię nie lubię”). I pewnie widzowie festiwalu skupiliby się głównie na jej występie, gdyby nie fakt, że Agnieszka wyglądała na niej tak, jakby znów straciła kolejne kilogramy!

ZOBACZ: NATALIA SZROEDER Już dziś na scenie Polsat SuperHit Festiwal 2017. Kogo zabrała ze sobą do Sopotu?

Zajrzyjcie do nasze GALERII i przekonajcie się sami.

Agnieszka cały czas zaprzecza, jakoby jej nagły spadek wagi wynikał z jakiejś ciężkiej choroby. Gwiazda wyznała w wywiadzie udzielonym Magdzie Mołek, że „jeśli coś robi, to robi to na sto procent” i kiedy powiedziała sobie, że chce schudnąć, zaczęła się odchudzać... również na 100 procent!

POLECAMY: EWELINA LISOWSKA jeszcze w maju ukaże się jej nowa piosenka i klip! O czym zaśpiewa tym razem? [WIDEO]

Wydaje się jednak, że Agnieszka zaczyna już nieco przesadzać ze swoją katorżniczą dietą i ćwiczeniami! A Wy w jakim wydaniu najbardziej lubicie Agnieszkę Chylińską? Superchudym, czy jednak tęsknicie za jej krągłościami…?