Agnieszka Chylińska na polskiej scenie muzycznej pojawiła się w 1994 r. Wtedy została wokalistką rockowej grupy O.N.A., którą założył Grzegorz Skawiński. Wspólnie nagrywali albumy i koncertowali do 2003 r. Grupa zyskała miano kultowej, a hity "Drzwi" czy "Koła Czasu" do dziś można usłyszeć w radiu. Później przyszedł czas na formację Chylińska, na czele której stanęła oczywiście przyszła gwiazda telewizji TVN. 

Od 2009 r. Agnieszka Chylińska poświęca się karierze solowej. Nagrała album Modern Rocking - zupełnie inny stylistycznie od swojego wcześniejszego dorobku. To z niego pochodzą takie kompozycje, jak Nie Mogę Cię Zapomnieć, Niebo, Wybaczam Ci czy Normalka.

Życie osobiste Chylińskiej stanowi oczywiście obiekt zainteresowania mediów. Pierwszym mężem wokalistki był Krzysztof Krysiak. Obecnie gwiazda jest związana z Markiem - ojcem trójki jej dzieci. O sprawach prywatnych opowiada bardzo niechętnie. Zamiast brylować na salonach, woli zajmować się Ryszardem (10 lat), Esterą (6 lat) oraz Krystyną (3 lata)

W mediach Agnieszka Chylińska zagościła na stałe w 2008 r. Wtedy została jurorką pierwszej polskiej edycji programu Mam Talent. Styl Chylińskiej zmienił się wtedy o 180 stopni. Rockowa chłopczyca z lat 90. przy okazji premiery solowego albumu zmieniła fryzurę i postawiła na stylizacje, które zaczęły eksponować jej kobiece kształty. Zmieniała także kilka razy długość i kolor włosów. Wszystkie metamorfozy Agnieszki Chylińskiej można było oglądać w show Mam Talent.

Jakiś czas temu bardzo dużo plotkowało się o wadze Chylińskiej. Niektórzy upatrują się w bardzo szczupłej sylwetce gwiazdy znamion choroby. Ona jednak konsekwentnie temu zaprzecza i powtarza, że receptą na taki wygląd jest zajmowanie się trójką dzieci.  Odmieniony wizerunek Chylińska zaprezentowała na premierze jesiennej ramówki TVN. Nowym stylem zaskoczyła wszystkich>>A dziś gwiazda znów jest brunetką!

Zobaczcie w naszej GALERII, jak w ciągu ponad 20 lat kariery zmieniła się Agnieszka Chylińska. Dziś Chylińska obchodzi 41. urodziny. To jedna z najbardziej spektakularnych metamorfoz z dziejach rodzimego show-biznesu!