Agnieszka Chylińska zaledwie kilka dni temu wypuściła na rynek singiel i nową płytę, czym zaskoczyła i niezwykle zadowoliła swoich fanów. Wokalistka wróciła do śpiewania po siedmiu latach jurorowania w programie Mam Talent i – jak się okazuje – było warto! Płyta już jest hitem, a singiel Królowa łez zajmuje pierwsze miejsca w zestawieniach hitów stacji radiowych. Artystka nie może się jednak póki co w pełni cieszyć swoim sukcesem...

Zobacz: Agnieszka Chylińska: Ktoś przyniósł koks i się wciągało [NAJLEPSZE CYTATY]

Z okazji premiery nowego muzycznego dzieła, artystka pojawiła się  wczoraj w nowym programie internetowym Jarosława Kuźniara. Dziennikarz w swoim studio wprost zapytał wokalistki, jak wygląda obecnie jej życie prywatne i czy piosenkarka nie złożyła pozwu rozwodowego. Oto jak Agnieszka zareagowała na to pytanie:

Nie złożyłam wniosku rozwodowego, ale życie się układa tak, jak się układa. Mam nadzieję, że ułoży się dobrze.

Nie było to jednak jedyne szczerze wyznanie piosenkarki podczas tego spotkania. Chylińska wyznała, że życie nie raz zaskoczyło ją negatywnie. Nie chciała jednak zdradzać zbyt wielu szczegółów związanych z jej obecną sytuacją rodzinną:

Nie chcę o tym gadać, bo z mojego życia nie robiłam nigdy żadnego performance'u: nie sprzedawałam dzieci na okładki, nie pojawiałam się z mężem na promocji kremu do ust. Ale też nigdy nie udawałam przed publicznością stanu, w którym nie byłam. Zupełnie inaczej wyglądało moje życie 7 lat temu, gdy byłam szczęśliwa, miałam jedno dziecko. Wydawało mi się, że teraz będzie tylko z górki, a okazało się, że nie na wszystko mam wpływ. Życie uczy pokory. Kiedy stajemy się dorośli, uciekają nam proste prawdy. Świat dostarcza nam mnóstwo różnych definicji i gubimy się. Ja się trochę pogubiłam.

Wygląda na to, że artystka pośrednio zakomunikowała w ten sposób, iż rozważa takie rozwiązanie jak rozwód. Od lat nie słychać było o jej mężu a i sama Agnieszka ostatnio chudła w oczach z sezonu na sezon. Czy była to konsekwencja stresu związanego z problemami w jej życiu uczuciowym?

Zobacz: AGNIESZKA CHYLIŃSKA Co jej dolega? Menadżerka gwiazdy odmawia komentarza!

Mamy nadzieję, że sprawy dobrze potoczą się dla Agnieszki a powodzenie jej płyty przełoży się także na jej sukcesy w życiu prywatnym! Serdecznie jej tego życzymy!