Od jakiegoś czasu Agnieszka Chylińska publikuje w mediach społecznościowych wpisy, w których dzieli się refleksjami ze swojego życia prywatnego i zawodowego. Gwiazda chce mieć bliski kontakt z fanami i wielu z nich ceni ją za szczere wyznania. Niestety ostatni post na Facebooku to smutna refleksja dotycząca sławy.

Agnieszka Chylińska i jej szczere wyznanie na Facebooku

Poza sceną Agnieszka jest mamą trójki dzieci. Całkiem niedawno gwiazda opowiedziała o problemach ze zdrowiem swoich dzieci, dodając tym samym otuchy wielu rodzicom, którzy zmagają się z podobnymi zmartwieniami.

SPRAWDŹ: Agnieszka Chylińska wyznaje: "Moje dzieci są dzieciakami szczególnej troski"

Na facebookowym profilu Agnieszki tym razem pojawił się wpis, w którym wokalistka odnosi się do ciemniejszej strony sławy. Pisze o byciu oszukiwaną i żalu do osób, które traktują ją jak "panią z telewizji":

Ludzie o mnie czytają, ale ludzie mnie nie znają. Czasem jak ktoś mnie spotyka, myśli: a taka uśmiechnięta w tej telewizji... albo rozmawiam z kimś przez telefon, bo chcę coś kupić lub coś załatwić typu: kran cieknie, kafelki odpadają, to ja nigdy nie wiem jak będzie - pisze Aga.

Ostatnio facet z psem szedł, a pies był piękny i ja aż się zatrzymałam, żeby temu facetowi powiedzieć, że ma psa pięknego. To ten facet jak mnie rozpoznał, to od razu monolog o mojej twórczości, co fajne a co nie fajne. A ja myślę: chłopie, czy ja łeb swój muszę jak kask po pracy odwiesić na kołek, żebyś Ty poczuł, zrozumiał, że ja psem chciałam się werbalnie zachwycić, a nie słuchać wykładów o mnie? Z zaufaniem tak samo. Jak słyszę przez telefon: proszę nam zaufać, jesteśmy poważni, to zawsze jest na odwrót i tylko potem niektórzy się dziwią, że ta Chylińska taka zdystansowana... Tyle razy zostałam oszukana, okradziona i użyta, że ten mój spontan i dobre chęci z czasem ustąpiły miejsca dystansowi i braku wylewności- dodaje. Tylko sprawdzeni przyjaciele, bliscy, rodzina - i TEN MOMENT, gdy stoję na scenie -  są dla mnie miejscem, gdzie w pełni mogę dawać siebie innym...bez strachu, otwarcie...

Przypomnijmy, że za kilka dni Agnieszka Chylińska kończy 45 lat. Agnieszka Chylińska na scenie debiutowała z początkiem lat 90. jako liderka zespołu O.N.A. Przełomem w jej karierze okazała się solowa działalność, która nie wszystkim fanom Chylińskiej przypadła do gustu. Jest laureatką m.in. Fryderyka i Złotej Telekamery.