Agnieszka Chylińska już od ponad roku może pochwalić się niezwykle szczupłą figurą. Fani artystki obawiali się już nawet, że wyraźna utrata wagi może być spowodowana wyniszczającą chorobą, o której Chylińska nie chciała mówić. Teraz jednak przerwała milczenie w tej sprawie i wyznała Magdzie Mołek, co stoi za tak drastyczną zmianą jej wizerunku.

HOT NEWS: Agnieszka Chylińska wydała nową płytę! Chwali ją Kuba Wojewódzki

Jakiś czas temu Kuba Wojewódzki żartował, że Agnieszka zmaga się z anoreksją lub bulimią. Ostatnio również Jarosław Kuźniar w swoim porannym programie w Onecie próbował dowiedzieć się, dlaczego piosenkarka zrzuciła aż tyle kilogramów. Teraz temat spadku jej wagi poruszyła Magda Mołek. W końcu w popularnym programie W roli głównej Agnieszka Chylińska zadecydowała się uchylić rąbka tajemnicy i zdradzić powód, dlaczego jest obecnie tak niepokojąco szczupła:

Ja się sama odchudzam. Mam ogromną samodyscyplinę i wymyśliłam sobie, że będę tak wyglądała. Dokładnie tak. Ja generalnie jestem taka, że muszę sobie wyżyłować coś na maksa, wtedy czuję, że żyje. Też jest super, osiągasz coś, trzymasz to za mordę i mówisz sobie "zobacz jaka jestem mocarna, zobacz jak ja mogę".

Magda Mołek się chciała też dowiedzieć, czy poza katorżniczą dietą, jurorka Mam Talent stosuje także regularne treningi pod okiem profesjonalnego trenera. Jak wyznała Agnieszka, nie korzysta ona z pomocy trenera bo nie chce ćwiczyć pod czyjeś dyktando:

Jeszcze się nie urodził taki, który mógłby mi powiedzieć, że ja mam coś robić. "Weź tam ćwicz" nie rozśmieszaj mnie!

Wygląda zatem na to, że artystka tą wypowiedzią chciała uspokoić swoich fanów. Czy jednak jej się to udało?

Niedawno przez kilka nieopacznych zdań, które padły podczas wywiadu u Jarosława Kuźniara, internauci zaczęli zastanawiać się, czy wokalistka szykuje się do rozwodu. Teraz pewnie ponownie wróci temat jej szczupłej sylwetki.

No bo przyznacie, że Agnieszka z tygodnia na tydzień znika w oczach. Czy na pewno o taki wizerunek jej chodziło...?

CZYTAJ TEŻ: Agnieszka Chylińska u Kuby Wojewódzkiego: Zdarzyło się parę smutnuch rzeczy w moim życiu. Czuję się zmęczona i wypalona [CYTATY]