Agnieszka Chylińska przeszła sporą metamorfozę. Gwiazda z rockowej zbuntowanej chłopczycy zmieniła się w prawdziwą gwiazdę stacji TVN. I stała się na długi czas seksowną blondynką.

Na polskiej scenie muzycznej Agnieszka Chylińska pojawiła się już w 1994 roku jako wokalistka grupy O.N.A. Wspólnie nagrywali i koncertowali do 2003 roku.

Grupa O.N.A. stała się kultowa i do dziś można posłuchać ich utworów w radiu. Agnieszka Chylińska postanowiła jednak spróbować swoich sił jako solowa artystka i tak powstała formacja Chylińska. Jej pierwszy album całkowicie zaskoczył fanów, którzy przyzwyczajeni do rockowego brzmienia, mieli okazję poznać nowe oblicze gwiazdy. To właśnie z albumu Modern Rocking pochodzą takie utwory jak Wybaczam Ci czy Nie mogę Cię zapomnieć.

Chylińska, pomiędzy graniem koncertów a byciem jurorką programu Mam Talent,spełniła się jako matka. Jej życie osobiste szybko stało się obiektem zainteresowań mediów. Dziś Agnieszka wychowuje trójkę dzieci: dziesięcioletniego Ryszarda, sześcioletnią Esterę oraz trzyletnią Krystynę. Piosenkarka nigdy nie pokazała swoich dzieci w mediach.

Przez jakiś czas Chylińska zrobiła sobie przerwę od nagrywania, ale dziś powraca z nowym materiałem! Nowa płyta Agnieszki Chylińskiej to niezapowiedziany, ale z pewnością wyczekiwany powrót na szczyty list przebojów. Forever Child to nie tylko powrót na top, ale także do korzeni. 

Nową płytę Chylińskiej zapowiedział utwór Królowa Łez, którego macie okazję posłuchać poniżej. Wokalistka połączyła rockową nutę z nowoczesnym brzmieniem. Zwracając się muzycznie w stronę swoich początków artystka zaprasza nas w niezwykłą podróż – tak zapowiada płytę wydawca, Warner Music Poland.

Gwiazdę bardzo wspiera jej przyjaciel, dziennikarz Kuba Wojewódzkiktóry na swoim Instagramie pochwalił się zdjęciem okładki nowej płyty Chylińskiej. Ogień - napisał. Czy potrzeba lepszej rekomendacji?

Przeczytaj także: Metamorfoza Agnieszki Chylińskiej. Od rockowej chłopczycy do gwiazdy TVN, ze zbuntowanej brunetki w seksowną blondynkę [ZDJĘCIA]