Występ Agnieszki Chylińskiej to kluczowy moment koncertu Przebój Lata RMF FM i Polsatu, podczas którego autorka hitów "Królowa łez" i "Winna" występuje w roli gwiazdy wieczoru. To pokazuje, jak silną pozycję wokalistka ma obecnie na polskiej scenie muzycznej. Od premiery swojego albumu "Forever Child" Chylińska praktycznie nie schodzi ze sceny, a bilety na jej koncerty w Polsce i za granicą wyprzedają się w co do ostatniej sztuki. Ci, którym nie udało się dotrzeć 27 sierpnia do Amfiteatru Kadzielnia w Kielcach, mają okazję podziwiać recital gwiazdy na żywo w telewizji.

ZOBACZ: Agnieszka Chylińska na SuperHit Festiwal chuda jak nigdy! Znowu straciła na wadze?

Agnieszka Chylińska na Festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji

Na liście wykonawców koncertu Przebój Lata RMF FM i Polsatu 27.08.2017 poza Agnieszką Chylińską znaleźli się też: Kayah, Ewa Farna, Natalia Szroeder, Ania Wyszkkoni, Karolina Artymowicz, Margaret, C-Bool, Grzegorz Hyży, Gromee, Mateusz Ziółko, Sound'n'Grace i Filip Lato, Sylwia Grzeszczak oraz Filatov & Karas.

Poniżej możecie obejrzeć występ Agnieszki Chylińskiej z Sopot Top of the Top Festival 2017, gdzie udowodniła, że jest aktualnie w swojej szczytowej formie. Czekacie na jej występ w Kielcach?

Transmisja na żywo z koncertu Przebój Lata RMF FM na Festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji od godz. 20:05 w Polsacie.