Agnieszka Chylińska jest jedną z najbardziej lubianych gwiazd w Polsce. Artystka zdobyła serca fanów swoją muzyką, a widzów rozkochała w sobie rolą jurorki w programie "Mam Talent". Jednocześnie Agnieszkę bardzo rzadko można spotkać na czerwonym dywanie, a okazją do spotkania gwiazdy są wydarzenia takie jak premiery jej kolejnych książek czy koncerty. Z okazji Finału WOŚP Chylińska postanowiła wesprzeć kwestujących na warszawskich ulicach.

 

Długowłosa blondynka

Takiego wyboru chyba nikt się nie spodziewał. Wprawdzie Agnieszka przyzwyczaiła nas do eksperymentowania z wizerunkiem i widzieliśmy ją już w naprawdę wielu odsłonach, ale nowa stylizacja włosów może zaskoczyć nawet jej wiernych fanów. Podczas niedzielnego spotkania z Jurkiem Owsiakiem Chylińska zaprezentowała światu długie blond dredy. Wokalistka dołączyła do kwestujących, a wieczorem wystąpi na orkiestrowej scenie. Agnieszka nie należy do gwiazd, które regularnie publikują w mediach społecznościowych swoje metamorfozy, ale tym razem pokazała na profilu fotografię w nowej fryzurze. Fani są zachwyceni.

Poruszający wywiad

Jakiś czas temu Agnieszka Chylińska udzieliła wywiadu, który poruszył jej wielbicieli. Gwiazda w rozmowie z Marcinem Prokopem wyznała, że jej codzienne życie przepełnione jest problemami, a ulgę przynosi jej pisanie książek. Chylińska jest matką trójki dzieci: syna Ryszarda oraz córek: Estery i Krystyny. Artystka wielokrotnie podkreślała, że rock'n'rollowy styl życia zamieniła na oddanie się macierzyństwu i skupieniu na dzieciach. Nic dziwnego, że Agnieszce bliska jest idea Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, której działalność niesie pomoc chorym dzieciom w całym kraju.


Z jednej strony „Giler…” był dla mnie książką z tej całej serii najtrudniejszą do napisania, a z drugiej chyba taką, na którą najbardziej czekałam - mówiła niedawno w Radiu Zet Agnieszka o swojej ostatniej książce.