Agnieszce Chylińskiej bez obaw można przyznać tytuł "Królowej Metamorfoz". To, jak piosenkarka się zmieniła w przeciągu ostatnich kilku lat do dziś zapiera wszystkim dech w piersiach, a tym bardziej, że z dnia na dzień i z odcinka na odcinek, gwiazda wygląda coraz lepiej!

Chylińską poznaliśmy 20 lat temu, jako wytatuowaną, ostrą wokalistkę zespołu O.N.A. Cięty język i kontrowersyjne wypowiedzi to znak rozpoznawczy gwiazdy. W tej kwestii nic się nie zmieniło, zastanawiająca jest jednak płeć wokalistki. Jeszcze kilka lat temu można się było zastanawiać i głowić, czy gwiazda nie przyszła na świat jako dziewczynka przez przypadek. Jej męski styl ubioru, krótko ścięte, albo długie kruczoczarne włosy i absolutny brak makijażu mogły sugerować, że Agnieszka Chylińska wcale nie chce być kobietą. Wszystko zmieniło się kiedy gwiazda zakochała się i... została mamą!

Dzisiaj artystka należy do grona najpiękniejszych gwiazd polskiego show biznesu. Jest stu procentową kobietą, blond seksbombą, zachwycającą idealną figurą i zawsze perfekcyjnie zrobionym makijażem. 

Zobaczcie w naszej galerii najbardziej spektakularną metamorfozę w historii polskiego show-biznesu!

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: AGNIESZKA CHYLIŃSKA Co jej dolega? Menadżerka gwiazdy odmawia komentarza!