Agnieszka Chylińska jest obecnie jedną z największych gwiazd... telewizji. Tak, telewizji, a nie sceny muzycznej. Artystka z powodzeniem łączy jurorowanie w dwóch programach - “Małych Gigantach” i “Mam Talent!”, za co trzykrotnie została nagrodzona w plebiscycie “Telekamer” - dwukrotnie wygrała Telekamerę w kategorii Juror, a za trzecim otrzymała honorową - Złotą Statuetkę. W międzyczasie spod pióra Agnieszki wyszły cztery książki - trylogia o przygodach Zezii oraz “Labirynt Lukrecji”. Wszystko, za co zabierze się Agnieszka Chylińska, jak widać zamienia się w złoto i odnosi sukces komercyjny. Dlaczego więc od albumu “Modern Rocking”, który ukazał się aż siedem lat temu, usłyszeliśmy tylko jeden singiel Chylińskiej?

Powód jest prosty - dzieci. Rok po premierze albumu artystka ponownie została mamą, co po raz kolejny wywróciło jej życie do góry nogami. W 2010 roku na świat przyszła pierwsza córka Chylińskiej - Estera. Dwa lata później urodziła się Krystyna. Z kolei w 2006 roku gwiazda po raz pierwszy została mamą - wtedy urodził się Ryszard. W wielu wywiadach Agnieszka Chylińska przyznawała, że zdecydowała się na samodzielne wychowywanie dzieci, w którym nie ma opiekunek i guwernantek. I tak też się stało. Dwa lata temu Chylińska obchodziła dwudziestolecie pracy artystycznej. Z tej okazji w marcu odbyła się premiera singla “Kiedy przyjdziesz do mnie”. Piosenka została bardzo dobrze odebrana nie tylko przez krytyków, ale również przez fanów Agnieszki: także tych, którzy negatywnie odebrali płytę “Modern Rocking” i oczekiwali muzycznego powrotu artystki z czasów O.N.A. i projektu “Chylińska”.

W trakcie sopockiego festiwalu doszło do przełomu - Agnieszka wystąpiła w towarzystwie Grzegorza Skawińskiego i Waldemara Tkaczyka, z którymi przez lata nie utrzymywała oficjalnie żadnego kontaktu. W tym czasie w branży krążyły plotki na temat pożegnania Chylińskiej z kolegami z zespołu. Pod koniec jubileuszowego roku media pisały o powrocie O.N.A.. Skawiński w wywiadzie zapewniał, że doszli z Chylińską do porozumienia - Zakopaliśmy wojenne toporki i jesteśmy z Agą otwarci na przyszłość - twierdził muzyk. Jednak Agnieszka Chylińska szybko zdementowała plotki na temat ewentualnej reaktywacji O.N.A..

 

Czy wokalistka ostatecznie zrezygnowała z nagrywania? Nie do końca. Jeśli wierzyć zdjęciom z oficjalnego profilu Agnieszki na Facebooku, artystka coraz więcej czasu spędza w studio. Wszyscy jednak czekamy na moment, w którym Chylińska ponownie podbije listy przebojów, a nową płytą wzmocni swoją pozycję w świecie muzycznym. Bo fani czekają...2

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy galerie zdjęć Agnieszki Chylińskiej. Zobaczcie, jak na przestrzeni 22 lat zmieniała się gwiazda.