Agnieszka Dygant jest znana z niezliczonych ról serialowych i filmowych, w tym z produkcji takich jak "Na dobre i na złe", "Fala zbrodni", "Niania" oraz "Prawo Agaty".

Po zakończeniu zdjęć do tego ostatniego serialu rok temu, aktorka postanowiła odpocząć od show-biznesu. Jak sama podkreśla, chce poświęcić ten czas swojemu jedynemu synkowi, Xaweremu, który przyszedł na świat 13 marca 2010 r. Plotkowano również, że gwiazda będzie starała się zajść w drugą ciążę. 

Na premierze filmu "Pitbull 2 - Nowe Porządki" w styczniu tego roku Agnieszka Dygant pojawiła się w odmienionej fryzurze: czerń zamieniła na rude refleksy we wszystkich odcieniach. Nie zabrakło komentarzy, że dzięki temu podkreśliła bardziej zadziorną część swojej osobowości.

Wiosna to czas zmian w życiu gwiazd: chętnie wyrażają to, poddając metamorfozie swoje fryzury. Tak było w tym roku z Mają Hyży czy Reni Jusis. Ich śladem poszła również Agnieszka Dygant: gwiazda postawiła na blond, a zdjęciem aktorki w nowej odsłonie pochwaliła się na swoim Instagramie stylistka fryzur, Aleksandra Oleczek. Jak oceniacie tę zmianę?

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: AGNIESZKA DYGANT obchodzi dziś urodziny!

Lubisz Gala.pl? Polub nas na Facebooku!