Agnieszka Dymecka nie żyje. W ciągu ostatnich lat życia pracowała jako kierownik redakcji pogody w Telewizji Polskiej. Wcześniej, w latach 1991-2006 spełniała się jako prezenterka pogody w "Panoramie" w TVP 2. Agnieszka Dymecka zmagała się z ciężką chorobą. Zmarła w wieku 51 lat. Smutną informację o jej śmierci podał "Poranek TVP Info" na Twitterze.

Agnieszka Dymecka nie żyje

Zmarła Agnieszka Dymecka. Pożegnała ją m.in. Marzena Kawa, prezenterka "Pytania na śniadanie" i prognozy pogody w TVP2, a także redakcyjna koleżanka Dymeckiej:

"Pożegnania są najtrudniejsze ale wierzę, że do zobaczenia Agnieszko. Po ciężkiej chorobie odeszła Agnieszka Dymecka. Wieloletnia prezenterka pogody TVP2, kierownik redakcji Pogody TVP. Potrafiła wstać o 5:30, by słuchać tego, co i jak mówimy na antenie! Wymagała, ale często usprawiedliwiała! Gdy przyszła choroba, nie chciała być w centrum, ale doceniała każdy przejaw dobra i troski. Miała nadzieję na lepsze jutro, wierzyła, że ma Anioła Stróża! Zdystansowana do świata, często ludzi, lubiła się śmiać i taką będę Cię pamiętać ! Tak wielu, wiele Tobie zawdzięcza! Odpoczywaj w pokoju" – napisała.