Agnieszka Fatyga odeszła - tę smutną wieść potwierdza córka aktorki, Michalina Olszańska. Fatyga miała 62 lata.

Agnieszka Fatyga nie żyje

Dzisiaj rano odeszła moja Mama, Agnieszka Fatyga. Wybaczcie, dziś nie jestem w stanie nic więcej napisać, dlatego pozwolę sobie zostawić tu pieśń, którą moja Mama skomponowała dla swojej Mamy i schować się za jej własnymi słowami - napisała na swoim profilu Michalina Olszańska.

Agnieszka Fatyga była aktorką teatralną i telewizyjną, znaną ze swoich występów estradowych. Zawodowo była związana m.in. z Teatrem Ateneum. Prywatnie była żoną Wojciecha Olszańskiego, który również pożegnał ją w mediach społecznościowych:

Moja żona, z którą przeżyłem 37 lat odeszła dzisiaj od nas o godzinie 7.00 rano, nagle... Wszystko, co najgorsze dopiero przede mną, ale zasłużyła na to, by ją wspomnieć, bo była niezłomnym człowiekiem. Nigdy się nikomu nie sprzedała, nikomu nie obiecywała, poniosła za to wiele razów, nagonek. Była w życiu najlepszym, co mi się przytrafiło. Miała do mnie wielką cierpliwość. Kochała ludzi, aczkolwiek Ci, co ją znali wiedzą, że była wielką samotnicą, ale bardzo empatyczną i dobrą. Może dlatego była wielką samotnicą, bo była dawcą, oddawała ludziom swoją energią.