Bogdan i Kacper Kondraccy zaprezentowali teledysk do tytułowego singla z płyty "Życie Roju". Podobnie jak w przypadku klipu do utworu "Jednorożec z Kairu", zatańczyła w nim Agnieszka Grochowska. Scenariusz pierwszego wideo zakładał jednak dynamiczny montaż, który nie pozwolił na pełne wykorzystanie tego potencjału i pozostawił wśród fanów aktorki pewien niedosyt. Dlatego wideoklip do "Życia Roju" już całości należy do Agnieszki.

Druga odsłona albumu "Życie Roju" Kondrackich

Poza tanecznymi popisami gwiazdy filmów "Tylko mnie kochaj", "Pręgi i "W ciemności", warto również zwrócić na nietypową technikę wokalną zastosowaną w utworze przez Kacpra. Artysta użył tzw. "przydechu’" - zaśpiewał wysoko, ale bardzo cicho, z dużą ilością powietrza, ledwo wydając z siebie jakikolwiek dźwięk. Dało to tajemniczy i niepowtarzalny efekt. 

Warto dodać, że utwór "Życie Roju", tak jak i cały album Kondrackich, został nagrany bez użycia tradycyjnych instrumentów. Zastąpiły je odgłosy zwierząt, z których ojciec i syn stworzyli własne, oryginalne brzmienia i dograli do nich swoje wokale.

Album "Życie Roju" Bogdana i Kacpra Kondrackich ukaże się 22 stycznia 2021 roku w wyniku współpracy 2trackrecords (wytwórni założonej przez Bogdana Kondrackiego i Sławka Mroczka) z Agora S.A. 

ZOBACZ TEŻ: Agnieszka Grochowska na festiwalu filmowym w Zurichu. Zagrała w międzynarodowej produkcji [FOTO]