Agnieszka Grochowska zagrała w amerykańskiem filmie „Teen Spirit”. Aktorka od lat konsekwentnie rozwija swoją międzynarodową karierę. Od kilku dni w sieci można obejrzeć oficjalny zwiastun jej nowego filmu "Teen Spirit”, w reżyserii Maxa Minghellego. Aktorka wciela się w rolę matki 17- letniej bohaterki, która marzy o karierze piosenkarki. W filmie zobaczymy takie nazwiska jak Elle Fanning, Millie Brady, Rebecca Hall czy Elizabeth Berrington. Producentem „Teen Spirit” jest Fred Berger, nominowany do Oscara w kategorii najlepszy film za "La La Land”.

Agnieszka Grochowska w amerykańskim filmie

"Teen Spirit" to film Maxa Minghellego, w którym pierwsze skrzypce gra muzyka. Aktor debiutujący w roli reżysera podejmuje temat młodzieńczej odwagi w spełnianiu swoich marzeń, pomimo przeciwności losu. Główna bohaterka, grana przez Elle Fanning, mieszka na farmie na niewielkiej Wyspie Wight. Pochodząca z Europy Wschodniej utalentowana 17-letnia Violet Valensky tak bardzo chce zostać piosenkarką, że wbrew woli matki zgłasza się do brytyjskiej edycji muzycznego talent show. Jej głos urzeka jurorów, a decyzja o wzięciu udziału w programie zmienia życie introwertycznej Violet na zawsze.

Matkę, samotnie wychowująca nastolatkę, gra Agnieszka Grochowska. Aktorka od wielu lat angażuje się regularnie w projekty zagraniczne, rozwijając karierę międzynarodową. Dotychczas zagrała w dwóch niemieckich produkcjach, polsko-szwedzkim filmie "Podróż Niny”, norweskiej komedii "Upperdog" Sary Johnsen oraz japońskim "Persona Non Grata" Cellina Glucka. Aktorka jest także odtwórczynią głównej roli w polsko-belgijskiej produkcji „Stepy”. W 2015 roku w filmie Daniela Espinosy "System" Grochowska pojawiła się u boku takich sław jak Tom Hardy i Gary Oldman. „Teen Spirit” to najnowsza produkcja z jej udziałem, ale biorąc pod uwagę konsekwencję artystki, na pewno nie ostatnia.

Zwiastun filmu "Teen Spirit" obejrzycie poniżej: