Musimy zawieść tych, którzy wietrzą w tej informacji sensację. Agnieszka i Grzegorz Hyży spędzą tegoroczna sylwestra osobno z całkiem innego powodu. Jaka jest zatem przyczyna tego, że powitają nowy 2018 rok w dwóch zupełnie innych miejscach? Tajemnicę ich planowanego rozstania wyjaśniła nam Agnieszka Hyży. Co powiedziała o swoich planach na sylwestra?

„Tradycyjnie Sylwestra spędzę z Polsatem, do tego w moich ukochanych rodzinnych Katowicach. Przez dwa ostatnie lata miała szczęście być tego dnia na jednej scenie z moim mężem, ale w tym roku będzie inaczej, więc serce będzie trochę rozdarte. Zapewne będziemy w kontakcie telefonicznym żeby móc złożyć sobie życzenia na  Nowy Rok. Połączymy się dużo wcześniej i tak zostaniemy razem do północy. Ten sposób mamy już sprawdzony! Święta mamy zarezerwowane dla siebie i najbliższej rodziny, więc tych wspólnych dni nie zabraknie”. 

Agnieszka Hyży w Polsacie a Grzegorz Hyży w TVN

Jaki jest zatem powód tegorocznego rozstania pary? Otóż Agnieszka Hyży już po raz 11. poprowadzi Sylwestrową Moc Przebojów z Polsatem, którą stacja organizuje w Katowicach. Grzegorz Hyży będzie zaś gwiazdą koncertu Warszawa - Stolica Sylwestra, którą na Placu Bankowym w stolicy zorganizuje TVN!

A wy który koncert będziecie oglądać chętniej? Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu czy Stolicę Sylwestra produkcji TVN?

A możecie przełączycie na TVP 1, żeby obejrzeć występ Luisa Fonsiego, który na żywo zaśpiewa swój światowy przebój "Despacito"?