Agnieszka Hyży jest w ciąży? Takie pytanie zadają sobie aktualnie fani dziennikarki oraz wszyscy ci, którzy natknęli się już na jej ostatni post na Instagramie. 34-letnia gwiazda Polsatu w sobotę po dłuższej przerwie od aktywności w mediach społecznościowych zamieściła na swoim profilu dość wymowny wpis. Zdaniem wielu internautów, może on sugerować, że prezenterka telewizyjna spodziewa się swojego pierwszego dziecka z mężem Grzegorzem Hyżym. Zobaczcie sami:

- Stuk puk‼️ Trochę mnie tu nie było ... wypadłam z (o)BIEGU. Jak Wasz początek 2020? Jakieś te doby krótsze się stały w tym dwudziestoleciu ... pół miesiąca przemknęło. Ale jak to się mówi... CISZA TO WIELKI ŻYWIOŁ, W KTÓRYM RODZĄ SIĘ WIELKIE RZECZY‼️ Więc już nie mogę się doczekać żeby urodziło i ...zaczęło żyć swoim życiem. Brzmi dwuznacznie :) i niech tak zostanie. Niedopowiedzenia są ... fajne - czytamy.

Pod postem Agnieszki Hyży momentalnie pojawiły się liczne komentarze z gratulacjami od internautów.

Trzymam kciuki za wszystko co się ma urodzić
- Gratulacje
- Ciekawe ciekawe co to jest. Cokolwiek to jest, to Ci służy, wyglądasz jeszcze piękniej

Co ciekawe, Hyży odpowiedziała na jedną z takich wiadomości... emotikonami serca. Na razie jednak ani Agnieszka ani Grzegorz oficjalnie nie skomentowali plotek o ciąży. Do tego czasu pozostaje nam więc uzbroić się w cierpliwość i czekać  na oficjalne komunikaty w tej sprawie.

Przypomnijmy, że Agnieszka Hyży jest mamą siedmioletniej dziewczynki o imieniu Marta, która jest owocem jej małżeństwa z Mikołajem Witem. Ich związek zakończył się rozwodem w grudniu 2014 roku. Dziennikarka ponownie wyszła za mąż 17 lipca 2015 roku. Ceremonia zaślubin prezenterki Polsatu z wokalistą Grzegorzem Hyżym odbyła się w Rzymie.

Sprawdź też: Agnieszka Hyży wściekła na siostry Godlewskie za profanację hymnu: "WSTYD"