Agnieszka i Grzegorz Hyży już w lipcu będą obchodzić 3. rocznicę swojego ślubu. Jak zapowiadają dziennikarka oraz wokalista, para spędzi je ze swoimi dziećmi: Martą, Wiktorem i Aleksandrem. Cała rodzina uda się z tej okazji na wakacyjny wyjazd za granicę. Agnieszka Hyży udzieliła ostatnio wywiadu, w którym postanowiła zdradzić kilka szczegółów dotyczących jej życia małżeńskiego. Powiedziała coś kontrowersyjnego?

Agnieszka Hyży o 3 latach życia z Grzegorzem Hyżym

Agnieszka Hyży w wywiadzie dla magazynu Flesz przyznała, że jej życie z Grzegorzem nie należy do nudnych. A to za sprawą dwóch gorących temperamentów, który spotykają się u nich w domu. Czy to znaczy, że para nieustannie się kłóci?

„My oboje mamy temperamenty. Grzesiek jest artystą i nie jest łatwy w obyciu. Ja jestem niezależną jedynaczką, która mocno stawia na swoim. I jeśli mi na czymś zależy, potrafię wiercić dziurę w brzuchu. Całe szczęście nie rywalizujemy ze sobą. Grzesiek ma we mnie oddanego kibica i fana, który spamuje wszystkich jego sukcesami. Mój mąż jest dla mnie oparciem, cieszy się z moich sukcesów i kibicuje nowym projektom. Wiadomo, że czasem na siebie krzykniemy, wyładujemy emocje. Nie mamy cichych dni, choć Grzesiek chyba czasem marzy, żebym pomilczała…” - podsumowuje Agnieszka Hyży.

Jak wynika ze słów Agnieszki, Grzegorz Hyży to nie tylko niezły krzykacz, lecz także gaduła, która potokiem słów potrafi przebić nawet zawodowych konferansjerów!

„Wszyscy, którzy znają Grześka, wiedzą, że jest duszą towarzystwa i... gadułą, który sypie anegdotami jak z rękawa. A oprócz tego jest imprezowym wodzirejem! (...) Kiedyś na weselu przyjaciółki wspólnie poprowadziliśmy konkursy i zapraszaliśmy gości do przemówień. Wszyscy byli zachwyceni. Grzesiek mnie samą zaskoczył, mówił więcej niż Krzysiek Ibisz! wspomina z uśmiechem na twarzy Agnieszka Hyży.

Agnieszka i Grzegorz Hyży już niedługo, bo w lipcu, będą obchodzić 3. rocznicę swojego sekretnego ślubu. Myślicie, że z tej okazji Agnieszka i Grzegorz udzielą kolejnych wywiadów, w których jeszcze więcej opowiedzą o swojej małżeńskiej codzienności?