Jak udało nam się ustalić, w tym roku kreacje Agnieszki Hyży powstają w pracowniach takich marek jak Viola Piekut i Just Paul. To właśnie te polskie marki ubiorą prezenterek na koncert, które będzie prowadziła podczas festiwalu już dziś. Na jakie kreacje gwiazda zdecyduje się tym razem? Agnieszka zdradziła to w jednym z ostatnich wywiadów:

Viola Piekut stawia na połączenie bieli ze srebrem. Przygotowuje też zestaw z militarną, wyszywaną bomberką i skórzaną sukienką. Z kolei kreacje Just Paul to festiwalowe zwiewne szaleństwo: kilkanaście metrów jedwabiu i tiulu w kolorze fuksji. To jednak nie wszystko…”

ZOBACZ: EWA FARNA będzie świętowała swój jubileusz! Na którym festiwalu? Sopot? Opole? Kielce?

Co jeszcze Agnieszka Hyży założy na siebie podczas tegorocznego Polsat SuperHit Festiwal 2017? Przekonamy się o tym już dziś wieczorem. Agnieszka poprowadzi „Koncert Platynowy” oraz koncert z okazji 35-lecia zespołu T.Love pt. „Chłopaki nie płaczą“, a na scenie towarzyszyć jej będą Krzysztof Ibisz, Maciej Dowbor i Maciej Rock oraz Darek Maciborek z RMF FM.

CZYTAJ TEŻ: AGNIESZKA HYŻY Wiemy, jak uczci 30. urodziny męża! Co na to Grzegorz Hyży?

Dla Agnieszki ten festiwal będzie miał jednak jeszcze jedne ważny punkt. W końcu to właśnie w ten weekend 30-te urodziny będzie świętował jej mąż, Grzegorz Hyży.

Jakie plany ma para w związku z tym jubileuszem? Czytaj TUTAJ ;-)