Szpilki, botki, kozaki, czy baleriny, każdy model butów Kazar w tym sezonie to sztuka w czystej formie. Ozdabiane futrem, pełne połysku, pięknie wyprofilowane i niezwykle wygodne mogą śmiało konkurować pod względem designu i jakości z najlepszymi światowymi markami. W kolekcji Kazar dla pań na jesień i zimę nie zabrakło najmodniejszych zwierzęcych printów oraz ćwieków dedykowanych tym kobietom, które w codziennych stylizacjach chcą pokazać nieco pazura.

ZOBACZ: DODA, AGATA MŁYNARSKA, ELA ROMANOWSKA I GABI DRZEWIECKA na imprezie Pożegnanie Lata / Białe noce Monaco. Która z gwiazd najlepiej wypadła w bieli?

Oferta Kaza na sezon jesień / zima 2017

W ofercie Kazardla panów znalazły się modele zgodne z trendami Sadle Brown, Red Adobe, czy Khaki. Na półce dominują modne sneakersy i runnersy dedykowane aktywnym oraz wsuwane i sznurowane półbuty, dla tych, którzy lubią być trendy na co dzień. Tym z panów, którzy lubią przełamać stonowaną stylizację nietuzinkowym obuwiem, marka proponuje modele zgodne z trendem Pressed, czyli motywy moro i FiForm „odciśnięte” w czerni nadające butom niepowtarzalnego charakteru. Ci hołdujący sportowemu minimalizmowi znajdą zaś w salonach Kazar dwukolorowe sneakersy zgodne z trendem Monochrome.

Plejada gwiazd na prezentacji kolekcji Kazar jesień / zima 2017

Damską i męską kolekcję jesień/zima 2017 marki Kazar emanującą ciepłą, przyjemną energią i niebanalnym spojrzeniem na modę przybyli zobaczyć twórcy i łowcy trendów, czyli m.in. duet Paprocki&Brzozowski, Karolina Szostak, Michał Piróg, Piotr Czaykowski, Dorota Williams, Agnieszka Hyży, Ilona Wrońska i Leszek Lichota, Karolina Ferenstein-Kraśko, Leszek Stanek, Mateusz Hładki, Andrzej Wrona, Paweł Zagumny i Sylwia Nowak.

Jak gwiazdy bawiły się na pokazie najnowszej kolekcji marki i otwarciu salonu brandu w nowej odsłonie? Zajrzyjcie do naszej GALERII i zobaczcie sami ;)