Agnieszka Hyży zostanie ślubną ekspertką Polsatu! Już w maju wystartowały castingi do nowej produkcji Polsatu „Cztery wesela i podróż”, czyli najbardziej znanego formatu ślubnego. W każdym odcinku zobaczymy aż cztery wesela i cztery panny młode, które będą się nawzajem oceniać, a zwycięska para poleci w podróż poślubną marzeń. Ambasadorką programu została Agnieszka Hyży, prezenterka stacji Polsat oraz ekspert w tematyce ślubnej. Rolą Agnieszki w programie będzie podsumowanie każdego odcinka, a także spotkania z widzami na live-czacie na Facebooku, gdzie będzie na żywo komentować  i odpowiadać na pytania fanów.  

Agnieszka Hyży poprowadzi "Cztery wesela i podróż"

Agnieszka Hyży jest dyrektor kreatywną portalu Wedding.pl, a także organizuje targi ślubne, które cieszą się dużym zainteresowaniem zainteresowaniem. Co mówi o swojej nowej roli?

„Przyznaję się, że znam program od podszewki, bo od wielu lat śledziłam brytyjską edycję „Four Weddings” i nie mogłam się doczekać, kiedy ten format pojawi się u nas. Bardzo się cieszę z tak szerokiej współpracy przy tym właśnie programie” – mówi  Agnieszka Hyży.  

Myślicie, że sprawdzi się w tej roli?