Siostry Godlewskie znów wywołały skandal. Celebrytki, które rok temu zdobyły rozgłos za sprawą swoich filmików z kolędami, nagrały własną wersję Mazurka Dąbrowskiego. Opublikowany w stulecie niepodległości hymn Polski ze zmienionym tekstem w wykonaniu aspirujących piosenkarek nie przypadł do gustu internautom. Część z nich twierdzi nawet, że Małgorzata i Monika "Esmeralda" Godlewskie dopuściły się złamania prawa poprzez profanację hymnu narodowego i domagają się usunięcia wideo z serwisu YouTube. Swoje oburzenie ostatnim nagraniem sióstr Godlewskich wyraziła też m.in. Agnieszka Hyży. Dziennikarka Telewizji Polsat opublikowała na swoim profilu na Instagramie obszerny wpis, w którym potępia działalność sióstr Godlewskich i nawołuje media do ich bojkotu.

Agnieszka Hyży ostro o siostrach Godlewskich

WSTYD I przestało być śmiesznie... są sytuacje, wydarzenia, symbole, okazje,które nie podlegają dyskusji, nie wymagają tłumaczenia i już na pewno nie mogą stanowić tła do...właśnie, do czego? To miało być zabawne? Nie dziś,nie teraz i generalnie NIGDY‼️

Był karp i cała reszta...ale to obraża wszystko i wszystkich. Nie wystarczy tego wyśmiać. To trzeba zbojkotować, a potem ukarać. I to surowo! Media pozwoliły na zaistnienie takiemu zjawisku jak Siostry G, teraz się dziwią, że można coś takiego popełnić jak żenujące odśpiewanie polskiego hymnu ( wciągając w to jeszcze Prezydenta ) w pseudo seksownych pozach i minach... to niech teraz te same media odpowiednio Panie publicznie ustawią, zlikwidują i opiszą‼️ Mam nadzieję,że są w tym kraju ludzie, którzy widzą ten poziom żenady i potrafią powiedzieć ... nie kupuję, nie toleruję, trzeba coś takiego tępić!

Świętujmy, na poziomie, z godnością...jak przystało na wyjątkowość i podniosłość tej chwili

Z kontrowersyjnym nagraniem w wykonaniu sióstr Godlewskich możecie zapoznać się PONIŻEJ:

SPRAWDŹ TEŻ: MEGHAN I KATE na obchodach 11 listopada: "Jak siostry!" [ZDJĘCIA]