Agnieszka Hyży wraz z tegoroczną Sylwestrową Mocą Przebojów będzie obchodziła jubileusz 10–lecia obecności na sylwestrowej scenie Polsatu! To już niezły staż! W historii sylwestrowych występów w Polsacie Agnieszka była obecna na scenie podczas wszystkich koncertów: zarówno tych w Krakowie, Warszawie i Gdyni, jak i tego zeszłorocznego - w Katowicach. Okazuje się, że gwiazda bardzo sobie ceni taki sposób spędzania ostatniego dnia roku. A przy okazji może witać nowy rok w towarzystwie swoich fanów!

ZOBACZ: EDYTA GÓRNIAK intensywnie przygotowuje się do Sylwestra z Dwójką!

Co o swoim okrągłym jubileuszu powiedziała nam gwiazda telewizji Polsat? Dziennikarka pochwaliła się swoim staże w stacji:

To mój 10. sylwester z telewizją Polsat. Nie pamiętam innego sylwestra niż tego spędzonego na scenie. Na szczęście nigdy nie byłam fanką spędzania tego dnia na hucznej zabawie. Miło wspominam te pierwsze sylwestry, gdy miało się naście lat i w licealnym towarzystwie bawiliśmy się po raz pierwszy bez rodziców, ale później było już gorzej. Dlatego z radością spędzam go na Sylwestrowej Mocy Przebojów. Te emocje, te tysiące ludzi pod sceną i miliony przed telewizorami, z którymi żegnamy stary rok i wchodzimy w nowy. Wszystko to jest dużo bardziej przyjemne, niż impreza na siłę…

Wygląda na to, że Agnieszka Hyży już nie może się doczekać, kiedy tylko znowu będzie mogła wyjść na scenę i powitać widzów Polsatu, którzy zdecyduję się spędzić sylwestrową noc właśnie z tą telewizją. Będzie wśród nich?

CZYTAJ TEŻ: SYLWESTROWA MOC PRZEBOJÓW 2016 Zbigniew Wodecki wystąpi z Natalią Szroeder

Podczas koncertu dla widzów Polsatu zagrają m.in. Beata Kozidrak i Bajm, Piersi, Golec uOrkiestra, Feel, Boys, Sylwia Grzeszczak, Natalia Schoeder i Zbigniew Wodecki, Enej oraz IRA.

Sylwestrowa Moc Przebojów Katowice 2016 już dziś wieczorem na antenie telewizji Polsacie! Będziecie oglądać?