Agnieszka i Piotr Woźniak-Starakowie świętowaliby dziś 3. rocznicę ślubu. Niestety, los brutalnie pokrzyżował ich plany. Piotr Woźniak-Starak nocą z 17 na 18 sierpnia wypadł z motorówki na jeziorze Kisajno na Mazurach, a 22 sierpnia odnaleziono jego ciało. Pozostawił zrozpaczoną rodzinę, w tym ukochaną żonę. Kilka dni po nieszczęśliwym zdarzeniu przypada trzecia rocznica ślubu Staraków. Jak mówiła kiedyś Agnieszka, był to naprawdę magiczny dzień. Ślub pary odbył się w Wenecji, w otoczeniu rodziny i przyjaciół. Agnieszka płynęła do urzędu stanu cywilnego łódką w pięknej białej sukni, a stojący na mostach turyści machali i uśmiechali się do niej. Potem odbyło się wspaniałe przyjęcie z muzyką na żywo i tańcami do rana. Gościli na nim m.in. Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk, Edward Miszczak i Zofia Ślotała z Kamilem Haidarem.

Agnieszka Woźniak-Starak w dniu ślubu z Piotrem przebierała się kilkakrotnie, wystąpiła m.in. w długiej czerwonej sukni. Piotr miał na sobie klasyczny czarny garnitur i białą koszulę. Wkrótce po weselu para pochwaliła się w mediach społecznościowych oryginalnie zdobionymi obrączkami.

Zobacz w naszej GALERII, jak piękny był ślub Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków>>

Ślub Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków był wydarzeniem towarzyskim i medialnym. Nie było serwisu internetowego, który nie zamieściłby zdjęć z wydarzenia (oczywiście tylko tych, jakimi podzielili się małżonkowie i ich znajomi) oraz magazynu, który by o tym nie wspomniał. Już oczekiwanie na ślub Staraków podnosiło ciśnienie dziennikarzom i fotoreporterom. Do ostatniej chwili nie było wiadomo, gdzie odbędzie się uroczystość. Wybierając Wenecję, Piotr i Agnieszka zaskoczyli wszystkich - nawet swoich gości! Zaproszeni nie mieli pojęcia, dokąd lecą. Aż wylądowali w bajecznej Wenecji!

22 sierpnia poinformowano oficjalnie, że Piotr Woźniak-Starak nie żyje.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

This how u make the first dance :))))

Post udostępniony przez PWSAWS (@pwsas) Wrz 21, 2016 o 1:37 PDT