Agnieszka Kaczorowska, która zdobyła ogromną popularność za sprawą swojej roli w serialu "Klan", przezywa obecnie renesans swojej kariery. Aktorka i tancerka, którą od najbliższego piątku będziemy mogli oglądać jako partnerkę Rafała Maślaka w "Tańcu z Gwiazdami", dostała już ponoć nawet propozycję wzięcia udziału w rozbieranej sesji dla jednego z męskich magazynów.

Kaczorowska odrzuciła jednak tę ofertę, ale dzisiejszy "Fakt" doniósł, że za jej decyzją nie stały względy moralne, lecz... finansowe! Według źródeł tabloidu gwiazdka oczekiwała bowiem wyższej stawki, niż tę, którą jej zaproponowano.

Te rewelacje gazety zdecydowała się zdementować Anna Adamiak, agentka Agnieszki Kaczorowskiej, w rozmowie z serwisem "AfterParty.pl".

- Taka propozycja była, ale nawet nie podjęłyśmy dialogu. Nie padły żadne konkretne kwoty. Tu nie chodziło o pieniądze, po prostu Agnieszka nie jest zainteresowana takimi ofertami. Jako aktorka i tancerka zdaje sobie sprawę, że pracuje ciałem, więc pewnie nie miałaby problemów do podobnych działań, ale tylko pod względem aktorskim. Samo rozebranie się nie ma sensu - powiedziała menadżerka aktorki.

Chcielibyście zobaczyć Kaczorowską w takiej sesji?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Agnieszka Kaczorowska - Zachwycona treningami z Rafałem Maślakiem!