Kilka dni temu w mediach pojawiły się informacje o nowym romansie Agnieszki Kaczorowskiej. Aktorka i tancerka miała związać się ze sporo starszym od niej montażystą "Tańca z Gwiazdami", Rafałem Samborskim.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że według źródeł gazet, nowy ukochany gwiazdki jest wciąż żonaty i ma dzieci. Jak donosi jednak "Twoje Imperium", informatorom tabloidów najwyraźniej... pomylili się partnerzy Kaczorowskiej! Aktorka rzeczywiście spotykała się z żonatym mężczyzną, jednak chodzi o kogoś zupełnie innego, a związek z Samborskim to dość świeża sprawa.

- Nie wiem, czy miał dziecko, ale na pewno był żonaty. Tamten romans należy do przeszłości. Pomylono byłego partnera Agnieszki z obecnym - zdradziła znajoma Agnieszki Kaczorowskiej.

Partner gwiazdki najwyraźniej bardzo zdenerwował się na rewelacje mediów, bo na jego profilu na Facebooku pojawiło się dość ostre oświadczenie w tej sprawie.

"Od kilku dni czytam o sobie i o Agnieszce wyssane z palca historie! Jeden portal, a za nim inne portale, albo odwrotnie (bo pogubiłem się już w tym kto kogo cytuje), podają nieprawdziwe informacje na mój temat. W jeden weekend stworzono mi nowy życiorys – w 100% fałszywy! To przykre, że ludzi interesuje nie to, że zmontowałem prawie 30 filmów, jeden z nich (film dok. „Joanna”) jest nominowany w tym roku do Oscara, że wyreżyserowałem w teatrze spektakl „ŁAUMA. Bajka zbyt straszna dla dorosłych” na podstawie komiksu, co jest w tej formie (KOMIKS NA ŻYWO) ewenementem na skalę światową, tylko to z kim się spotykam i ile kto z nas ma lat. Żeby dodać pikanterii, to z dnia na dzień dorobiono mi żonę, dwójkę dzieci i opinię kobieciarza, którą rzekomo mam w branży (?)…Czy to coś wnosi do życia ludzi? Wątpię, ale może o tym trzeba dzisiaj robić filmy i sztuki teatralne, żeby to kogokolwiek pasjonowało? Wezmę to pod uwagę pisząc nowy scenariusz" - napisał Rafał Samborski.

Myślicie, że Kaczorowska i jej partner zdecydują się zawalczyć o swoją godność w sądzie?

PRZECZYTAJ TAKŻE: Agnieszka Kaczorowska - Marzy o zagraniu w musicalu!