Agnieszka Kaczorowska po raz drugi zostanie mamą! O ciąży tancerki spekulowano już od jakiegoś czasu. Internauci dopatrywali się ciążowych krągłości na kolejnych fotografiach na Instagramie, jednak Kaczorowska nie potwierdzała plotek, a nawet studziła optymizm fanów. W rozmowie z "Plejadą" wyznała, że jej zdaniem gratulowanie kobiecie stanu błogosławionego w momencie, kiedy ona sama nie poruszyła tego tematu jest nie na miejscu. 

- Może rzeczywiście dana kobieta była w ciąży, ale ją straciła? Może bardzo się stara o dziecko i nie może zajść? Tych powodów jest mnóstwo. Wszelkie spekulacje i pytania, zanim kobieta sama się nie wypowie, są nie na miejscu - tłumaczyła.

Agnieszka Kaczorowska jest w drugiej ciąży

Jak się jednak okazało, przypuszczania fanów były słuszne. Agnieszka Kaczorowska na Instagramie potwierdziła, że spodziewa się drugiego dziecka, a w rozmowie z dwutygodnikiem "Party" wyznała, że ma nadzieję iż będzie to chłopiec.

- Jeszcze nie wiemy, czy to dziewczynka, czy chłopiec. Płeć maleństwa poznamy za dwa tygodnie. Chciałabym doświadczyć bycia mamą chłopca, tym bardziej że w naszej rodzinie są same dziewczynki. Moja starsza siostra ma trzy córeczki. Ale jeśli urodzi się kolejna dziewczynka, też będę szczęśliwa - powiedziała.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dużo spokoju.