Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży! Bożenka z serialu "Klan" i była już tancerka "Tańca z Gwiazdami" w Sylwestra 2018 ogłosiła na swoim oficjalnym profilu na Instagramie, że razem ze swoim mężem, Maciejem Pelą, spodziewają się swojego pierwszego dziecka. 26-letnia gwiazda ujawniła, że jest w ciąży, ale także pokazała swoje pierwsze wspólne zdjęcie z ukochanym, na którym widać wyraźnie jej zaokrąglony brzuch.

Dziś świętujemy radosną nowinę. Jesteśmy wdzięczni za piękny rok, który właśnie mija. Jednocześnie nie możemy się doczekać tego co wydarzy się w tym, który zaraz zaczniemy... W 2019 dołączy do nas małe #Pelątko i spełni nasze skryte marzenie. Na pewno przyniesie ze sobą też dużo wyzwań...Jesteśmy na nie gotowi i choć momentami trochę przerażeni, to przede wszystkim bardzo szczęśliwi! Dziękujemy za wszystkie życzenia, które od Was otrzymujemy, ale teraz najważniejsze, aby Pelątko było zdrowe...tego nam Kochani życzcie! - napisała na Instagramie.

Agnieszka Kaczorowska w ciąży

Agnieszka Kaczorowska i Maciek Pela wzięli ślub 7 września 2018 roku we włoskiej Toskanii. Płeć pierwszego dziecka pary na razie nie jest znana. Redakcja gala.pl składa przyszłym rodzicom serdeczne gratulacje!

Zobacz pierwsze zdjęcia Agnieszki Kaczorowskiej z ciążowym brzuchem już teraz w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Agnieszka Kaczorowska pokazała pierwszy taniec ze ślubu z Maćkiem Pelą [WIDEO]