Agnieszka Kaczorowska urodziła się 16 lipca 1992 roku. Zadebiutowała na ekranie już w 1999 roku wcielając się w rolę Bożenki w serialu Telewizji Polskiej „Klan”, za którą pokochała ją cała Polska. I choć to właśnie większość Polaków kojarzy ją z rolą Bożenki, to jednak Agnieszka nie ustaje w staraniach, aby pokazywać się z coraz to nowej strony i angażuje się w kolejne duże projekty oraz przedsięwzięcia. W 2017 roku wcieliła się nawet w postać matki papieża Jana Pawła II w musicalu „Karol”, spektakularnym widowisku prezentowanym przed wielotysięczną publicznością. To jednak nie wszystko!

ZOBACZ: MICHAŁ MALINOWSKI I AGNIESZKA KACZOROWSKA faworyci odpadli z "Tańca z Gwiazdami". A kto był najlepszy?

AGNIESZKA KACZOROWSKA - TANIEC W KAŻDEJ POSTACI

Agnieszka Kaczorowska to jednak przede wszystkim tancerka. Agnieszka posiada najwyższą klasę taneczną „S” w stylu latynoamerykańskim i standardowym. Wśród wielu spektakularnych sukcesów można wymienić zdobyte przez nią Mistrzostwo Świata w Tańcach Latynoamerykańskich, czy zwycięstwo w programie „Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami” wraz z partnerem Krzysztofem Wieszczkiem, które przypadło im w trzeciej polsatowskiej edycji programu. Poza Krzysztofem Wieszczkiem, Agnieszka w show miała także okazję tańczyć już z Rafałem Maślakiem (2. edycja), Łukaszem Kadziewiczem (4. edycja), Nikodemem Rozbickim (5. edycja) oraz Michałem Malinowskim (7. edycja).

AGNIESZKA KACZOROWSKA - ŻYCIOWE PLANY

Życiową dewizą Agnieszki jest podążanie za marzeniami, a jej codzienną mantrą zdanie „Kluczem do samorealizacji jest ciężka praca.” Już wkrótce spełni się jedno z jej największych marzeń. Agnieszka już na jesieni ma zamiar otworzyć szkołę tańca dla dzieci i dorosłych Dance World by Agnieszka Kaczorowska, w której uczyć będzie tańca autorską metodą z elementami techniki rozwoju osobistego. Czy taki sposób nauczania spodoba się jej podopiecznym? I czy będzie wielu chętnych na prowadzone przez nią zajęcia?

Póki co możemy jej tego jedynie życzyć z okazji jej 25. urodzin!

AGNIESZKA KACZOROWSKA - JAK SIĘ ZMIENIAŁA?

A jak przez te 25 lat zmieniała się Agnieszka? Przekonacie się zaglądając do naszej GALERII ;-)