Maciej Pela to niezwykle przystojny i seksowny choreograf i instruktor tańca w szkole Agnieszki Kaczorowskiej. Młody artysta znany jest również m.in. z tanecznego show TVN "You Can Dance”. Maciej aktywnie działa również w grupie MUSTASZE Dance Events, która zajmuje się organizacją eventów tanecznych, w tym m.in. głośnego i popularnego Dope Camp. Zanim zajął się tańcem na poważnie, długo szkolił się w sowim fachu. Tańca i choreografii uczył się m.in. w USA, Japonii, Szwecji oraz Francji. Finalnie zdecydował się jednak pracować w zawodzie w Polsce. Po powrocie do Warszawy zatrudnił się właśnie w szkole tańca Agnieszki Kaczorowskiej.

Maciej Pela - kim jest nowy partner Agnieszki Kaczorowskiej?

Na Instagramie Maćka Peli tylko ostatnio znalazło się kilka zdjęć z Agnieszką Kaczorowską. Według doniesień niektórych portali, para spotyka się już od ponad miesiąca. Dwutygodnik Flesz utrzymuje nawet, że para już zdążyła razem zamieszkać!

ZOBACZ: Ile zwierząt trzyma w domu? Co najchętniej gotuje? Ile płyt jeszcze planuje? Popek - tego o nim nie wiecie!

Co do jednego nie mamy wątpliwości – Agnieszka Kaczorowska ma szczęście do facetów! Maciej Pela to nie tylko prawdziwy przystojniak, ale i niezłe ciacho. Na jego Instagramie nie brakuje gorących zdjęć w koszulce i bez niej. Dla Was wybraliśmy te najlepsze!

Zobaczcie w naszej GALERII, jak wygląda nowy chłopak Agnieszki Kaczorowskiej. Coś czujemy, że o Maćku Peli usłyszymy jeszcze nieraz!