Agnieszka Kaczorowska nigdy nie ukrywała, jak blisko związana jest ze swoją mamą. To właśnie jej gwiazdka zawdzięcza to, że mogła w dzieciństwie rozwijać swój talent taneczny, łącząc treningi z grą w serialu "Klan" i nauką.

Kaczorowska nie ukrywa jednak, że jej dzieciństwo nie należało do najłatwiejszych. Rodzice aktorki rozwiedli się, gdy była ona jeszcze dzieckiem i cały ciężar opieki nad nią i jej bratem przejęła mama.

Nie żyłam w dostatku. Moi rodzice się rozwiedli. Mama często urywała się z pracy, żeby zawieźć mnie na kolejne zajęcia – wyznała w rozmowie z "Rewią" Agnieszka Kaczorowska.

Gwiazdka wie jednak, że te doświadczenia pomogły jej w późniejszej pracy.

W samochodzie jadłam, czesałam się, odrabiałam lekcje i ucinałam sobie drzemkę. Te doświadczenia zahartowały mnie. I pomagają dziś osiągać sukcesy – zdradziła Kaczorowska.

Okazuje się też, że choć Bożenka z "Klanu" na co dzień wydaje się bardzo silna, to są rzeczy, które bardzo wiele ją kosztują.

Na parkiecie pokazuję ostre oblicze, na sali treningowej bywam katem, a na planie profesjonalistką. Ale mam też miękką stronę. Bardzo ranią mnie plotki na mój temat. W świadomości niektórych wciąż mam 15 lat, bo na tym etapie skończyli oglądać „Klan" – wyznała Agnieszka Kaczorowska.

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Agnieszka Kaczorowska - Nie odchodzi z "Klanu"!