Agnieszka Kaczorowska największą popularność zdobyła dzięki odgrywanej od kilkunastu lat Bożenki w kultowej telenoweli "Klan".

Niedawno aktorka miała też okazję zaprezentować się od innej strony i wzięła udział w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami". Kaczorowska nie była jednak jedną ze znanych uczestniczek show, ale profesjonalną tancerką, która trenowała Mistera Polski Rafała Maślaka.

Okazuje się, że gwiazdce coraz bardziej przeszkadzał fakt, że kojarzona jest głównie z rolą w tasiemcu! Na szczęście, Agnieszka Kaczorowska ma coraz więcej nowych zadań i nie narzeka na nudę!

- Na pewno mój grafik jest o wiele bardziej napięty. Mam bardzo dużo obowiązków, ale cieszę się ze wszystkiego, co robię. Wreszcie ludzie zaczęli mnie postrzegać jako Agnieszkę Kaczorowską - aktorkę i tancerkę - a nie tylko jako Bożenkę z "Klanu" - powiedziała Kaczorowska w rozmowie z "Super Expressem". - To bardzo miłe. Świeża anegdota z dzisiejszego dnia: wyskoczyłam między treningami po kawę, a tam młoda dziewczyna przygląda się i pyta: "To ty jesteś tą aktorką, tak?". Potwierdziłam, a ona skomentowała: "Ale fajnie!". To było urzekające. Nie sądziłam, że tak proste zdanie może tak pozytywnie wybrzmieć w mojej głowie. Jestem ogromnie zadowolona z tego, jak zaczęli mnie postrzegać ludzie i mam nadzieję, że będą mnie mogli jeszcze lepiej poznać w najbliższej przyszłości, m.in. poprzez inne projekty, różne działania, jakich się podejmuję."

Aktorce przeszkadza też fakt, że media często opisując ją używają imienia granej przez nią postaci. Agnieszka Kaczorowska ma jednak nadzieję, że dzięki różnym projektom, w które się angażuje, wyrobi sobie znane w branży nazwisko.

- Myślę, że i media zaraz przestaną używać tego sformułowania w artykułach o mnie. Mocno w to wierzę. Wierzę też, że będę miała możliwość już niedługo zagrać inne role i pokazać się z innych stron. Nie myślę o rezygnacji z tego serialu, ponieważ lubię tę pracę. Nie wiem, jak się dalej potoczy moje życie i czy zestarzeję się wraz z tą bohaterką, ale wiem, że staram się kierować w swoim życiu głosem wewnętrznym.

Myślicie, że Kaczorowskiej uda się uwolnić od wizerunku Bożenki? 

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Agnieszka Kaczorowska - Jednak rozbierze się publicznie?