Agnieszka Kaczorowska już niedługo wyjdzie za mąż aa Macieja Pelę, który również jest tancerzem. Gwiazd pochwaliła się niedawno zdjęciami z wieczory panieńskiego, co może sugerować, że para weźmie ślub naprawdę niedługo. Już od momentu ogłoszenia zaręczyn Agnieszka padała ofiarą medialnych plotek i doniesień, które oscylowały głównie wokół tematu jej domniemanej ciąży. Teraz gwiazd się do nich w końcu odniosła. Co powiedziała?

Agnieszka Kaczorowska: nie jestem w ciąży!

"Agnieszka Kaczorowska spieszy się ze ślubem, bo jest w ciąży!” Takich doniesień na temat aktorki było ostatnio w prasie co nie miara. Czy jednak mają one cokolwiek wspólnego z rzeczywistością? W rozmowie z serwisem Plejada gwiazda osobiście zdementowała plotki. Agnieszka Kaczorowska skomentowała jednocześnie doniesienia mediów na temat swojego życia związkowego:

- Nie jestem w ciąży! Chciałabym podkreślić, że nie trzeba brać ślubu z powodu ciąży Głównym powodem pobierania się narzeczonych powinna być miłość między nimi – podsumowała krótko Agnieszka Kaczorowska.

Tancerka odniosła się też od fali zapytań medialnych o jej ślub. Jak zaznaczyła, na pewno poinformuje o wszystkim media i fanów, ale… stanie się to dopiero po fakcie!

- Oczywiście, podzielimy się informacją o naszym ślubie ze światem, bo chcemy dzielić się swoją radością. Postanowiliśmy jednak, że nie będziemy komentować niczego przed, żeby nikomu nie zdradzać szczegółów i by pozostać w gronie, na którym nam zależy…

Myślicie, że Agnieszce uda się utrzymać wszystkie szczegóły związane z jej ślubem do ostatniej chwili w tajemnicy…?