O Agnieszce Kaczorowskiej już dawno nie było tak głośno. Znana do tej pory głównie z roli Bożenki w serialu "Klan" i występów w "Tańcu z Gwiazdami" celebrytka wywołała w weekend wielką medialną burzę. Popularna 28-latka opublikowała w sobotę na swoim oficjalnym profilu na Instagramie wpis, w którym postanowiła wypowiedzieć się na temat "mody na brzydotę".

W sieci momentalnie zawrzało. Kontrowersyjny post tancerki skomentowali m.in. Karolina Korwin Piotrowska, Maffashion, Julia Wróblewska i Daniel Kuczaj, nie szczędząc koleżance z branży krytycznych słów.

ZOBACZ: Kaczorowska pisze o "modzie na brzydotę". Korwin Piotrowska komentuje: "Krzywdzące kocopały"

Agnieszka Kaczorowska wyprawiła wystawne baby shower

Miniona niedziela upłynęła przyszłej mamie jednak nie tylko na tłumaczeniu się internautom ze swojego niefortunnego wpisu na temat "zbyt skrajnego pojmowania takich haseł jak body positive". Tego dnia Kaczorowska wyprawiła też na świeżym powietrzu starannie zaplanowane przyjęcie z okazji zbliżających się wielkimi krokami narodzin jej drugiej pociechy.

Dotarłam na miejsce swojego baby shower i jest przepięknie. Zobaczcie! (...) Cudownie, co? - zachwycała się na instastory, pokazując przygotowane atrakcje.

Z obszernej relacji zamieszczonej w niedzielę w mediach społecznościowych dowiadujemy się, że na Agę i i jej gości czekał m.in. pięknie zastawiony stół, słodkie i słone przekąski oraz liczne dekoracje.

Zobacz, jak wyglądało baby shower Agnieszki Kaczorowskiej już teraz w naszej GALERII.

SPRAWDŹ TEŻ: Kaczorowska zdradziła, jakie imię wybrała dla drugiego dziecka. Znów stawia na tradycję